ترجمه روسی - دارالترجمه رسمی پارسیس

ترجمه روسی

انجام ترجمه روسی با کیفیت بالا برای متون , مقالات و یا مدارک شما تنها توسط دارالترجمه روسی ما قابل انجام است .

ترجمه حرفه ی روسی ما توسط مترجمان روسی از ارزش بالایی برخوردار بوده زیرا به طور کلی حوزه های تخصصی در این زبان تنها توسط مترجمان ماهر انجام می شود , ما با استفاده از یک تیم منسجم قادریم ترجمه های روسی شما را در موضوعاتی چون ترجمه فنی,ترجمه پزشکی,ترجمه فیلم,ترجمه مدارک,کتاب و سایت های تخصصی با همه پیچیدگی های خاصی که دارد از صفر تا 100 انجام دهیم .

قیمت ترجمه روسی

نرخ قیمتی برای هر زبان بسته به نوع آن خدمات متفاوت است مثلا اگر نیاز به ترجمه مالی و حسابداری داشته هزینه آن با ترجمه های حقوقی و یا پزشکی کاملا متفاوت است , ما سعی کردیم قیمت ترجمه روسی را به نسبت سایز زبان در حدود 30 درصد کمتر کرده و سرعت انجام ترجمه را با توجه به مهارت مترجمین زبان روسی افزایش دهیم .

اگر سوال و یا مشورت فوری در این خصوص دارید میتوانید از طریق شماره های درج شده در سایت و یا بخش چت آنلاین در صفحه اصلی در گوشه سایت به صورت 24 ساعته از کارشناسان ما اطلاعات کسب نمایید .

قیمت ها و نرخ های رقابتی برای جفت زبان های روسی به فارسی , انگلیسی , آلمانی , عربی  و غیره خواهد بود ما در ترجمه زبان روسی طیف وسیعی از خدمات را که در پایین بخشی از آنها را نام  برده ایم به مشتریان ارائه خواهیم کرد لذ دارالترجمه روسی ما به مجوز رسمی با استفاده از مترجمین تخصصی و قسم خورده بیش از 12 سال کار ترجمه روسی را انجام داده است.

اگر نیاز به آموزش مختصر ترجمه روسی دارید این مطلب را بخوانید 

 

به طور  خلاصه بخشی از  خدمات  ما شامل موارد زیر است

  • ترجمه تخصصی روسی
  • ترجمه فوری روسی
  • ترجمه فیلم روسی
  • ترجمه سایت روسی
  • ترجمه شفاهی روسی

 

ترجمه تخصصی روسی

رشته های تخصصی برای ترجمه نیاز به تکنیک , مهارت و آشنایی بالای یک مترجم با مفهوم متون , ساختار و گرامر های موجود دارد اگر مترجمی مثلا در رشته پزشکی تحصیل کرده باشد و به زبان روسی نیز واقف باشد میتواند در آزمون استخدامی مترجمان شرکت کرده و با کسب نمره قبولی بتواند به عنوان یک مترجم , ترجمه تخصصی پزشکی به زبان مورد نظر را به نحو احسن انجام دهد لذا دارالترجمه رسمی ما با استفاده از مترجمین تخصصی در یک تیم کاملا منسجم اقدام به ارائه اینگونه خدمات کرده است اگر نیاز به مطالعه بیشتر در این خصوص دارید میتوانید به لینک زیر مراجعه کرده و با این مفهم بیشتر آشنا شوید .

خدمات ترجمه تخصصی روسی

 

ترجمه فوری روسی

همانطور که از عنوان این موضوع بر می آید برخی متون و ترجمه ها به دلیل اینکه مشتریان با زمان کمی روبرو هستند ممکن است در اعلام زمان توسط مترجم روسی اعتراض داشته و بخواهند در مدت زمان کمتری آن را ترجمه کنند لذا مترجم با بررسی دقیق تر سفارش قادر خواهد بود با استفاده از ابزارهای مختلف و یک تیم چند نفره سرعت را بیشتر و زمان ترجمه را کاهش دهد البته لازم به ذکر است در برخی موارد در صورتی که قید فوریت لحاظ شود هزینه اضافی در برخواهد داشت لذا خدمات ترجمه فوری نیز باید از کیفیت و سرعت بالاتری برخوردار باشد

برخی ابزار ها در ترجمه فوری به کمک مترجمین حرفه ای می آید ما این ابزار ها را با نام نرم افزار های ترجمه توضیح داده ایم اما این به این معنی نیست که ما در ترجمه های خود از ترجمه نرم افزاری استفاده می کنیم , هیچ نرم افزاری نمی تواند جایگزین مترجمین انسانی شود لذا لزوم استفاده از این ابزار ها تنها افزایش سرعت در ترجمه متون خواهد بود .

مکانیسمی که این نرم افزار های دارند به گونه ای است وقتی با لغات تخصصی رو برو می شود اگر یکی از آن را بررسی و ترجمه کنند و اگر این لغات در کل ترجمه تکرار پذیر باشد به طور یکباره با تکنیک حافظه ترجمه آن را ترجمه کرده و کار مترجم را جلو می اندازد البته تمامی آنها مجددا توسط مترجم انسانی بررسی کلی خواهد شد .

اگر میخواهید با کلیات ترجمه فوری زبان روسی نیز آشنا شوید مطلب زیر را بخوانید

آشنایی با خدمات ترجمه فوری زبان روسی

 

"<yoastmark

ترجمه فیلم روسی

خدمات ترجمه فیلم یکی از خدمات ویژه و پر مخاطب در صنعت ترجمه است , فیلم های کوتاه , داستانی , هنری مخاطبین خود را در زبان های هدف جستجو میکنند .

خدمات ترجمه فیلم همه به صورت زیر نویس ارائه می شود  و هم به صورت متنی ما تجربه ترجمه فیلم از زبان روسی به فارسی یا انگلیسی را داریم  ما از کارشناسانی استفاده میکنیم که ترجمه زیرنویس را با استفاده از نرم افزارهای مورد نیاز هماهنگ سازی کرده و به فیلم اضافه میکنند لذا در ترجمه فیلم تنها کاری که شما باید انجام دهید ارسال سفارش است .

ترجمه سایت روسی

خدمات ترجمه سایت مانند خدمات ترجمه متون نخواهد بود , کار ترجمه سایت بسیار دشوار است از این رو مشتریانی که میخواهند سایت زبان مورد نظر خود را به زبان هدف مثلا  ترجمه روسی به فارسی کنند اگر یک سایتی بیش از 100 صفحه داشته باشند شاید قادر نباشند تمامی محتوای یک سایت را برای ما ارسال کنند .

لذا با استفاده از خطی مشی که در ترجمه سایت داریم قادریم تنها با گرفتن آدرس سایت تمامی محتواهای نوشتاری آن را استخراج کرده و اعلام هزینه و زمان کنیم لازم به ذکر است قیمت ترجمه سایت ما تنها بر اساس تعداد کاراکتر زبان خواهد بود .

ترجمه شفاهی روسی

اگر نیاز به ترجمه همزمان در سمینارها , همایش ها  و یا جلسات تجاری و بین المللی مهم دارید شما تنها به مترجم حرفه ای و نخبه احتیاج دارید .

ترجمه شفاهی تنها توسط مترجمین نخبه و همزمان انجام میگردد , مترجمان شفاهی ما بسیار با سابقه هستند زیرا آنها در جلسات , سمینارها تخصصی  و بین المللی شرکت داشته و توانایی های آنها بسیار بالا خواهد بود.

مترجمان شفاهی ما از افرادی تشکیل شده اند که در گذشته و امروزه سابقه بسیار درخشانی در کشور ایران کسب کرده و مهارت ترجمه همزمان روسی آنها به حدی است که در کمتر از چند ثانیه خواهند توانست ترجمه صحیح ارائه دهند .

تفسیر همزمان در پشت صحنه ، تفسیر همزمان در کنفرانس ها ، جلسات بزرگ و مذاکرات رسمی سطح بالا را از مترجمان روسی ما بخواهید.

ما این افتخار را داریم که در زبان روسی یکی از سایت هایی باشیم که در ارائه خدمات ترجمه شفاهی رتبه برتری خواهد داشت .

 ترجمه حقوقی روسی

پارسیس در ارائه دقیق ترجمه  های حقوقی با استفاده از مترجمان تخصصی همان رشته  در گرایش های مختلف بهره می برد .

تجربیان گسترده تیم ترجمه برای اسناد حقوقی و یا مقالات تخصصی نشان داده است ما شریک قابل اعتمادی در تخصصی ترین نیاز شما برای محتواهای حقوقی خواهد بود .

لمس کیفیت ترجمه تخصصی حقوقی  مانند هر نوع ترجمه دیگری جایگزینی زبان مبدا و مقصد است , با این حال این خدمات کاملا متفاوت است زیرا قوانین آن کشور وابسته به فرهنگ مردمان آن سرزمین خواهد بود .

محتوا و اصطلاحات تخصصی درون سیستمی حقوقی زبان روسی حاکم بر کشور منبعی است که مترجمان قانونی میتوانند از پیچیدگی ها و موانع زبانی تخصصی عبور کرده و بتوانند آن را به نحو احسن انجام دهند

در صورت نیاز به آشنایی هرچه بیشتر و بهتر با خدمات ترجمه حقوقی میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید

ترجمه حقوقی

ترجمه مالی به زبان روسی

ترجمه مالی روسی از جمله ترجمه اسناد مربوط به اقتصاد یک شرکت , یک بانک  و یک شخص است که شامل طیف گسترده ای از موضوعات و گزارش های حسابداری و مالی است .

ترجمه مالی نیاز به لمس ماهرانه مترجم زبان در رشته حسابداری و مالی است لذا همواره در یک صنعت نوآورانه مانند بانکداری  و امور مالی همیشه اصطلاحات و مفاهیم جدیدی وجود دارد که نیاز به ترجمه تخصصی است لذا این خدمات  غالیا پیچیده به حساب می آیند .

مترجم تخصصی مالی و حسابداری کار ساده ای نخواهد بود , انجام ترجمه های مالی نیاز به سالها تخصص در این امر داشته لذا معرفی شرکت های بانکی و شرکت های تجاری به مخاطبین خاص در نقاط مختلف جهان کار بسیار حساسی خواهد بود .

در بخش زیر می توانید اطلاعات بیشتری در خصوص ترجمه های مالی و حسابداری کسب نمایید

ترجمه تخصصی حسابداری

 

ترجمه فنی زبان روسی

ما ترجمه های فنی به زبان روسی را از ترجمه های رشته های IT گرفته تا کتابچه های راهنما و یا ترجمه اسناد و برگه های مهندسی را به صورت گسترده انجام خواهیم داد .

تیم تخصصی فنی در دپارتمان ترجمه زبان روسی ترکیبی از متخصصان  و مدیران پروژه برای پیچیده ترین نیاز های ترجمه فنی شما تشکیل شده اند

ما از 10 سال گذشته هنجارهای خاص رشته های فنی و مهندسی را درک کرده  و از مترجمینی بهره بردیم که مرتبا در حال ترجمه های فنی و مهندسی از شرکت های بزرگ و معتبر تا موسسات جامع مهندسی خواهند بود .

به طور کلی  ، ترجمه فنی ترجمه مفاهیم و موضوعاتی است که با رشته های علمی و فنی سروکار دارند و از اصطلاحات تخصصی حوزه علمی یا فنی برخوردار بوده و یا به عبارت دیگر نیاز به مترجم فنی دارند .

منظور مترجمانی است که توانایی درک خوبی از موضوع داشته و دانش خود را در مواجهه با اصطلاحات تخصصی فنی در زبان مبدا و مقصد بالا برده اند .

اگر بخواهیم کلی به این موضوع نگاه کنیم ترجمه مجلات علمی , ترجمه مقالات پزشکی , مهندسی و فنی در این حیطه خواهند بود .

اصل محرمانگی اطلاعات در ترجمه روسی

در تیم پارسیس محرمانه بودن اطلاعات اولویت اصلی ما است , ما این امر مهم را به خوبی میدانیم که حفظ اطلاعات مشتری در ترجمه های انجام شده چه قدر مهم است  محرمانه بودن داده ها و اطلاعات اولین ردیف از خطی مشی سازمان و سیاست های نگارش شده در شرکت است

ارسال اطلاعات در سایت بر بستر گواهینامه امنیتی ssl  انجام شده و کاملا کدگذاری و رمزنگاری شده است ما همواری در جهت ارتقا سطح ایمنی و بروز بودن در ارائه خدمات تلاش خواهیم کرد .

خدمات ترجمه آنلاین روسی

نرخ خدمات ترجمه آنلاین متون در جهان همواره رو به رشد است و به صورت تصاعدی بالا می رود این صرفا مختص به زبان روسی نخواهد بود لذا دیگر زبان ها نیز جایز است .

امروزه مشتریان به دنبال ساده ترین روش برای ترجمه متون خود می باشند لذا راه های سنتی برای ترجمه در کشور ایران دیگر رو به زوال است و مانند گذشته دانشجویان و یا محققان به دنبال شرکت های ترجمه در شهر تهران به این طرف و آن طرف نخواهند رفت .

آنها میتوانند از هر کجای ایران از طریق سایت های دارالترجمه اقدام به ترجمه زبان خود کرده و فایل ترجمه را در یکی از نرم افزار های معتبر آفیس بر روی ایمیل خود دریافت کنند

اگر میخواهید با ابزار های ترجمه آنلاین در اینترنت آشنا شوید لطفا مطلب زیر را بخوانید

آشنایی با خدمات ترجمه آنلاین به وسیله ابزارهای ترجمه

 

نوشتهٔ پیشین
ترجمه ترکی
نوشتهٔ بعدی
ترجمه چینی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست