ترجمه فوری - دارالترجمه رسمی پارسیس

ترجمه فوری به این معنی است که شما در مدت زمان کوتاهی بخواهید ترجمه‌ای باکیفیت در مورد مقرر دریافت کنید. گاهی اوقات بسیاری از افراد به دلیل برخی ضرب‌الاجل‌ها و محدودیت‌های زمانی مجبور هستند تا برای رسیدن به اهداف خود در کمترین زمان ممکن ترجمه‌های دقیق دریافت کنند. ما به‌عنوان یک دارالترجمه امکانات لازم را برای انجام ترجمه با قید فوریت بدون افت کیفیت در اختیارداریم. اگر اکنون نیاز به این خدمات دارید همین امروز با ما تماس بگیرید.

خدمات ترجمه فوری

آنچه دارالترجمه رسمی پارسیس را در خصوص ترجمه در کمترین زمان ممکن متفاوت می‌نماید استفاده از روش‌ها و تکنیک‌های زمانی در ترجمه سریع می‌باشد. ما با ایجاد کارگروه متخصصان ترجمه قادریم تا در کمترین زمان بهترین خدمات را برای شما ارائه کنیم. دپارتمان ترجمه ما در هرلحظه از زمان که متن را ارسال فرمایید پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود، برای سفارش ترجمه فوری تنها کافی است از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

ترجمه فوری یک روزه

ترجمه فوری در دارالترجمه پارسیس چگونه انجام می‌شود؟

هیچ‌چیزی نمی‌تواند سخت‌تر از یک درخواست لحظه آخری باشد. مهم نیست چه خدماتی نیاز دارید، زمانی که شما نیاز به قید فوریت برای انواع خدمات ترجمه در شرکت، سازمان و یا پروژه‌های خوددارید ممکن است کمی احساس به‌هم‌ریختگی در کارها داشته باشید و دررسیدن به اهدافتان کمی شتاب‌زده عمل کنید. از طرفی ممکن است از اینکه در ترجمه‌های فوری اشتباهات املایی به وجود بیاید ترس داشته باشید. درست است که هر محدودیت زمانی برای هر کاری ممکن است کمی چالش‌برانگیز باشد اما همواره برای زمان‌های محدود راهکارهای هوشمندانه‌ای وجود دارد. دارالترجمه رسمی پارسیس مفتخر است اعلام کند که برای رسیدن به اهداف مشتریان راهکارهای منطقی و کارآمدی را پیشنهاد می‌دهد.

کاربران محترم درصورتی‌که نیاز به ترجمه در کمترین زمان دارند بایستی علاوه بر اینکه از طریق بخش ثبت سفارش ترجمه درخواست واضحی را ارسال می‌کنند با شماره‌های درج‌شده در سایت تماس حاصل نموده تا بخش پشتیبانی درخواست شما را به‌صورت فوری لحاظ کرده و برای مترجم اولویت زمانی تعیین کند. لذا ازآنجایی‌که برای ترجمه‌های فوری، مترجمان باتجربه به کار گرفته می‌شود این زمان قطعاً سریع‌ترین زمان تحویل به مشتریان خواهد بود.

از طرفی در برخی سفارش‌های بسیار فوری به دلیل محدودیت زمانی بالا و بالا بودن تعداد صفحات و کلمات متون موردنظر، ما از چندین مترجم هم‌زمان برای متون شما استفاده می‌کنیم. خروجی کار توسط یک گروه کنترل کیفی بررسی‌شده و در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود. شما عزیزان نیز می‌توانید درصورتی‌که نیاز به بازبینی مجدد در سفارش‌های فوری دارید این درخواست را به بخش پشتیبانی پارسیس اعلام نمایید.

ترجمه فوری در تمامی زبان های شاخص

خدمات ترجمه فوری معمولاً در اکثر زبان‌های تحت پوشش دارالترجمه پارسیس امکان‌پذیر است. این خدمات شامل برخی زبان‌های شاخص ازجمله انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ترکی، روسی، چینی و غیره می‌باشد. کاربران عزیز بایستی ابتدا درخواست خود را یا از طریق شماره تماس درج‌شده در سایت و یا از طریق بخش ثبت سفارش ترجمه به‌رایگان ارسال کرده تا در کمترین زمان ممکن اعلام هزینه و زمان گردد. به‌صورت خلاصه برخی خدمات ترجمه سریع در دفتر ترجمه رسمی پارسیس به شرح زیر خواهد بود.

آشنایی با خدمات ترجمه سریع انگلیسی

دارالترجمه رسمی پارسیس در موقعیت‌های بحرانی در کنار شما خواهد بود و با ارائه ترجمه‌های فوری زبان انگلیسی به یاری شما خواهد آمد. علی‌رغم زمان کوتاه ترجمه، کیفیت و استاندارد کار در تمام سطوح حفظ می‌شود.

آشنایی با خدمات ترجمه سریع ایتالیایی

ترجمه سریع ایتالیایی به‌صورت دقیق و باکیفیت و با سرعت یعنی ظرف چند ساعت انجام خواهد شد. ما در بخش ترجمه با قید فوریت این زبان اطلاعات بیشتری را ارائه داده‌ایم.

آشنایی با خدمات ترجمه سریع ترکی

این خدمات با توجه به روند افزایش اقامت ترکیه رو به افزایش است به همین دلیل ما با تشکیل دپارتمان ترجمه در این زبان، درصدد رفع نیاز هم‌وطنان گرامی در این زمینه خواهیم بود.

ترجمه فوری مقاله

ترجمه فوری رشته های دانشگاهی

تیم پارسیس مفتخر است اعلام دارد که قادر است تمامی متون و مقالات رشته‌های دانشگاهی را به‌صورت تضمینی ترجمه نماید. ترجمه تخصصی انواع متون رشته‌های دانشگاهی ازجمله خدماتی است که تنها توسط مترجمان نخبه و هم حوزه شما انجام می‌گردد. ما در ترجمه‌های تخصصی با قید فوریت از مترجمانی بهره می‌بریم که به اصطلاحات تخصصی و نکات ظریف زبانی در رشته تخصصی موردنظر شما واقف هستند و از طرفی تجربه ترجمه فوری مقاله‌ تخصصی و علمی را خواهند داشت. ازجمله رشته‌های تخصصی که به‌صورت فوری قابل ترجمه می‌باشد مانند رشته حقوق، حسابداری، پزشکی، کامپیوتر و غیره خواهد بود.

تفاوت ترجمه فوری با ترجمه عادی

به‌صورت کلی نوع خدمات ترجمه با قید فوریت با ترجمه‌های غیر فوری تفاوت زیادی ندارد، تفاوت ترجمه های سریع با ترجمه‌های عادی تنها در مورد زمان و دقت در ترجمه خواهد بود. ازآنجایی‌که مترجم رسمی و یا مترجم تخصصی برای انجام خدمات نیاز به زمان خاصی دارد لذا اگر این زمان محدود باشد مجبور است تا برای یک پروژه فوری با شرایط خاص زمان و سرعت بیشتری بگذارد. برای انسجام متون ترجمه‌شده در سفارش‌های فوری بایستی حتماً از یک ویراستار واحد، بررسی و کنترل صورت گیرد تا کاربردی باشد.

در غیر این صورت ممکن است دچار اشتباهات نوشتاری باشد. در ترجمه‌های عادی معمولاً میزان خطاها کمتر بوده زیرا مترجم فرصت زیادی برای بررسی شخصی خواهد داشت. با این اوصاف هر ترجمه‌ای را نمی‌توان فوراً در کوتاه‌ترین زمان ممکن تکمیل کرد. لطفاً دقت کنید ممکن است برخی دفاتر ترجمه در ابتدا نرخ پایینی را برای ترجمه‌های فوری نقل‌قول کنند اما زمانی که شروع به کار می‌رسد مثلاً ترجمه یک فایل 5 صفحه در 3 ساعت نرخ دو برابری را پیشنهاد می‌کنند.

به‌عنوان یک دفتر ترجمه برای اطمینان از کیفیت ترجمه، تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا مهلت معقولی برای پروژه‌های فوری شما در نظر بگیریم. این کار نه‌تنها باعث رسیدن شما به اهدافتان خواهد شد بلکه خروجی ترجمه شما از کیفیت بالای برخوردار خواهد بود.

ترجمه فوری مدارک

ترجمه فوری اسناد محرمانه

ممکن است شما به‌عنوان مدیر یک شرکت تجاری قصد داشته باشید تا برای رسیدن به یک موقعیت مهم و ناگهانی نیاز به ترجمه خیلی فوری اسناد شرکتی باشید.
برخی اسناد ازجمله ترجمه اساسنامه و تفاهم‌نامه، ترجمه رزومه شرکتی و مدارکی ازاین‌دست ممکن است نیاز به خدمات فوری باشد. از طرفی برخی موارد ممکن است پیش آید که شما نیاز به ترجمه فوری یک روزه باشید. ما با توجه شرایط حساس و با در نظر گرفتن ویژگی‌های مهم در اسناد محرمانه این خدمات را به بهترین نحو به شما ارائه می‌دهیم. لازم به ذکر است مترجمان ما متعهد به پروژه‌ها بوده و پارسیس در تمامی سفارش‌های خود، عدم افشای اطلاعات حساس را ضمانت می‌کند. ما به‌عنوان یک دفتر ترجمه رسمی در حفظ اطلاعات مشتریان مسئول هستیم؛ بنابراین با خیال آسوده به این موارد اطمینان کاملی داشته باشید.

ترجمه فوری محتوای سایت با ضمانت کیفیت

برخی از افراد ممکن است به‌عنوان یک فعال درزمینهٔ کسب‌وکارهای آنلاین باشند و یا مدیریت یک سایت اینترنتی را بر عهده داشته باشند و همچنین به دلیل برخی مثال فنی ازجمله بازدید مخاطب بیشتر و یا سئو نیاز داشته باشند تا محتوای درج‌شده سایت خود را توسط مترجم انسانی در سریع‌ترین زمان ممکن ترجمه کرده و در سایت خود منتشر کنند. مسلماً این‌گونه سایت‌ها بایستی چندزبانه بوده تا بتوانند محصولات و یا خدمات خود را به زبان‌های دیگر به بازدیدکنندگان بین‌المللی در کشورهای مختلف ارائه دهند.
از این رو ما با استفاده از مترجمان تخصصی که درزمینهٔ تولید محتوای سایت نیز فعالیت دارند و با الفبای تخصصی آن آشنا می‌باشند قادریم خدمات ترجمه سریع سایت را درزمینهٔ موردنظر شما باکیفیت و سرعت بالایی انجام دهیم.

ترجمه فوری مدارک هویتی، تحصیلی و شغلی

ترجمه در کوتاه ترین زمان ممکن برای انواع مدارک به‌صورت رسمی مناسب افرادی است که معمولاً برای سفر و یا مهاجرت نیاز دارند تا برخی مدارک هویتی، تحصیلی و شغلی خود را ازجمله شناسنامه، سند ازدواج، دانشنامه و غیره جهت اخذ ویزا به سفارت کشور موردنظر ارائه نمایند. مدت‌زمان ترجمه رسمی مدارک نیز بستگی به شرایط خاصی دارد. ممکن است در برخی زبان‌ها فرآیند تائید مدارک از نهادهای مربوطه ازجمله دادگستری و وزارت امور خارجه زمان‌بر باشد اما به‌صورت کلی امکان ترجمه در کوتاه ترین زمان برای تمامی مدارک در دارالترجمه وجود دارد. اگر بخواهیم یک‌زمان تقریبی برای ترجمه رسمی فوری در نظر بگیریم نهایتاً 2 روزه خواهد بود.

ترجمه فوری ارزان!

انجام این نوع خدمات اصلاً پیشنهاد نمی‌شود؛ زیرا هر ارزانی بی‌حکمت نیست ما از مترجمان باتجربه در این زمینه استفاده می‌کنیم مسلماً کیفیت خروجی ترجمه توسط مترجم انسانی و حرفه ای بسیار بالاتر از ترجمه‌های ارزان‌قیمت و فوری خواهد بود.

ترجمه فوری با قیمت مناسب

در حالت کلی قیمت این خدمات مسلماً نسبت به ترجمه‌های عادی کمی بالاتر است زیرا اگر به دنبال ترجمه در زمان فوری و ارزان می‌باشید هزینه خود را هدر داده‌اید زیرا بایستی مجدداً به دنبال ترجمه و یا بازبینی مجدد آن توسط یک مترجم حرفه‌ای و کاربلد باشید. هزینه این خدمات در کمترین زمان بیشتر بستگی به زبان موردنظر، تعداد حجم کلمات و موضوع تخصصی موردنیاز دارد. ما این امکان را به مشتریان عزیز ارائه داده‌ایم تا به‌صورت رایگان اعلام هزینه دقیق سفارش ترجمه با احتساب فوریت خود را بدانند. دقت کنید ما هیچ هزینه اضافه بابت پشتیبانی خدمات؛ تایپ و یا ویراستاری مطالب دریافت نخواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان آنلاین ما ارتباط بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
ترجمه فیلم کره ای
نوشتهٔ بعدی
الفبای زبان آلمانی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست