ثبت سفارش ترجمه - دارالترجمه رسمی پارسیس

ثبت سفارش ترجمه

درصورتی‌که برای اولین با می‌خواهید اقدام به سفارش ترجمه نمایید. ما در این بخش به‌صورت خلاصه آموزش ارسال درخواست را در کمترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه خواهیم داد. لازم به ذکر است پس از مطالعه این بخش می‌توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را ارسال نمایید.

کاربر محترم لطفاً در هنگام ثبت سفارش ترجمه به راهنمایی‌های ذکرشده دقت نمایید بدیهی است درصورتی‌که طبق راهنمای این مقاله اقدام نمایید تنها می‌توانید در کمتر از ۱ دقیقه درخواست خود را به پشتیبانی موردنظر خود ارسال نمایید.

ثبت سفارش ترجمه

چگونه می‌توان اقدام به سفارش ترجمه کرد؟

اگر می‌خواهد برای ترجمه انواع متون و مدارک خود در یک دارالترجمه اقدام به سفارش یک ترجمه حرفه‌ای نمایید کافی است با ما همراه باشید تا نحوه سفارش ترجمه را به شما آموزش دهیم.

مراحل سفارش ترجمه

در مرحله اول پس از انتخاب دپارتمان پشتیبان ترجمه یک‌صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که متوانید طبق راهنمای فارسی ارائه‌شده در آن صفحه موارد درخواستی را تکمیل فرمایید. لازم به ذکر است در این بخش حتماً بایستی باکس‌های ستاره‌دار به‌طور دقیق و کامل پر شود. در همان صفحه بایستی در باکس ارسال تیکت زبان مبدأ و زبان مقصد را به‌درستی انتخاب نمایید. مثلاً اگر یک متن به انگلیسی دارید و می‌خواهید به فارسی ترجمه شود بایستی تایپ کنید (ترجمه انگلیسی به فارسی).

در همین بخش شما می‌توانید سفارش ترجمه را به‌صورت پیام صوتی برای ما ارسال نمایید باکس توضیحات تمامی درخواست خود را واضح و دقیق ارسال نموده و اگر فایلی برای ارسال دارید می‌توانید از طریق آپلود فایل طبق تصویر زیر برای ما ارسال نمایید. پس از ارسال درخواست پیام موفقیت‌آمیز به شما نشان داده می‌شود.

نکته 1: پاسخ کارشناسان ترجمه از طریق پیامک به اطلاع شما می‌رسد و شما می‌توانید به سایت مراجعه کرده و تیکت موردنظر خود را مشاهده نمایید.
نکته 2: برای این منظور و سهولت استفاده از خدمات یک فیلم کوتاه از نحوه ارسال درخواست به واحد ترجمه و بخش‌های مختلف تهیه‌شده که می‌توانید آن را تماشا نمایید.

قیمت ترجمه به چه صورت است؟

لازم به ذکر است پس از ارسال درخواست در کمترین زمان ممکن کارشناس ترجمه بر اساس متن و یا درخواست شما هم برای ترجمه‌های رسمی و هم تخصصی هزینه و زمان را در تمامی زبان‌های تحت پوشش دارالترجمه رسمی پارسیس به شما عزیزان اعلام خواهد کرد. قیمت ترجمه‌های تخصصی با ترجمه‌های رسمی کاملاً متفاوت است. از طرفی بد نیست بدانید در برخی درخواست‌های فوری ممکن است هزینه اعلامی متفاوت باشد. لازم به ذکر است درصورتی‌که می‌خواهید به‌صورت تلفنی اقدام به استعلام قیمت نمایید می‌توانید از طرق شماره‌های درج‌شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

سفارش ترجمه حرفه‌ای

برخی از متون ممکن است به حدی تخصصی باشد که نیاز باشد توسط یک مترجم حرفه‌ای ترجمه شود. ترجمه‌های حرفه‌ای تنها برای زبان انگلیسی نیست بلکه تمامی زبان‌های غیر انگلیسی را نیز شامل می‌شود. در ترجمه‌های حرفه‌ای ضمانت کیفیت خدمات باعث می‌شود تا رضایت واقعی شما عزیزان دوچندان شود.

چرا سفارش ترجمه اهمیت بالایی دارد؟

اگر از راه دور نیاز به سفارش ترجمه دارید مسلماً شاید نتوانید در ساعات اداری با کارشناسان ترجمه تماس بگیرید. ما برای آن دسته از عزیزانی که از راه دور اقدام به سفارش می‌نمایند 3 راه‌کار اصلی داریم. راه‌کار اول گفتگو 24 ساعته و رایگان از طریق بخش گفتگوی آنلاین با کارشناسان. راهکار دوم تماس با شماره تلفن همراه کارشناسان و از همه مهم‌تر ارسال درخواست از بالای همین صفحه از طریق تیکت که مهم‌ترین راهکار بوده و باعث خواهد شد در کمتر از چند دقیقه هزینه و زمان واقعی را دریافت نمایید.

فهرست