8 اپلیکیشن آموزش زبان - دارالترجمه رسمی پارسیس
اپلیکیشن آموزش زبان

8 اپلیکیشن آموزش زبان

با توجه به اتفاقات اخیر در مورد ویروس کرونا و تحت فشار بودن شرایط زندگی در خانه ماندن و تعطیلات همه گیر زمان بهتری است تا با انرژی بالا این اوقات بی سابقه ای که برای خیلی از افراد خواسته و یا ناخواسته به وجود آمده فرصت خارق العاده باشد تا مهارت خود را در آموزش و یادگیری زبان خارجه افزایش دهیم .

ما در این پست از سایت دارالترجمه رسمی پارسیس به معرفی 8 اپلیکیشن آموزش زبان در دوره تعطیلات خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید

معرفی بهترین اپلیکیشن های زبان

معرفی بهترین اپلیکیشن های زبان

Babbel

در حال حاضر در سایت Babbel  حدود 14 زبان آموزش داده خواهد شد , Babbel یک سایت آموزش زبان مبتنی بر اشتراک است , شما میتوانید در این سایت کلمات را گوش کنید , تکرار کنید و سپس آنچه را یاد میگیرید امتحان کنید تا مهارت زبان خارجه خود را بسنجید.

در سایت آموزش زبان بابل میتوانید لیستی از واژگان را مشاهده کنید و سپس از طریق مرورگر به تمرین بپردازید اگر میخواهید یک اپلیکیشن زبان را به صورت تمام و کمال در همه جا در اختیار داشته باشد انتخاب سایت Babbel  یک انتخاب ایده آل است .

مهارت های مکالمه و ترجمه در زندگی واقعی توسط نرم افزار آموزش زبان بابل درس هایی از متخصصین و مترجمین زبان است که توسط افراد بومی منتشر می گردد و شما را به عنوان یک زبان آموز برای شرایط واقعی آماده خواهد کرد .

نرم افزار آموزش زبان بابل برای تلفن همراه در دو نسخه Android و iPad, iPhone & iPod touch قابل استفاده خواهد بود

DuoLingo

شاید همه شما با سایت آموزش زبان دولینگو آشنا هستید لازم به ذکر است Duolingo به شما امکان می دهد تا به طور طبیعی سرعت و مهارت یادگیری زبان خود را افزایش دهید .

در بخش معرفی 8 اپلیکیشن آموزش زبان دولینگو برای خودت بسیار شناخته شده است لذا شما در دولینگو از عبارات ساده و روشن شروع به آموزش کرده و به تدریج با اصطلاحات و جملات پیچیده ادامه خواهید داد در هر گامی که برای افزایش مهارت با این سایت بر می دارید به تلاش های شما برای یادگیری زبان امتیار های قابل قبولی تعلق میگیرد

Duolingo مهارت های مکالمه و نوشتاری را به چالش می کشد در این سایت از شیوه ای برای یادگیری زبان استفاده شده که بسیار خارق العاده است .

شما میتوانید هر زمان که بخواهید به این آموزش ها ادامه دهید و آن را در وظایف روزانه خود بگنجانید این سایت در حال حاضر با بیش از 100 میلیون کاربر در هر سنی به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن های زبان نیز مورد استفاده قرار میگیرد

شما می توانید آن را در دو نسخه  Android | iOS دانلود نمایید

در این برنامه حدود 78 دروس کلی آموزش داده می شود اهداف اصلی این سایت ارائه موثرترین سیستم آموزش زبان خارجه در جهان بوده که برای هر زبان آموزشی مفید باشد .

Rosetta Stone

سایت Rosetta Stone  نیز یکی از 8 اپلیکیشن آموزش زبان می باشد که به مدت 25 سال به عنوان سایت مرجع در آموزش زبان بود بنابراین جای تعجب ندارد هنوز هم به عنوان یک سایت معتبر در بین زبان آموزان شناخته شده باشد شما در این سایت حدود 24 زبان را میتوانید فرا بگیرید شما می توانید در این محیط آموزشی مجازی اصول اولیه یادگیری زبان را شروع کنید , به کلمات گوش دهید و آنها را تکرار کنید و یا عکس ها را با عبارات مطابقت دهید .

در سایت (Rosetta Stone  ) به راحتی میتواند پیشرفت خود را با پاسخ های صحیح و واژگان مناسب رصد کنید

 سایت Rosetta stone  به عنوان یک ابزار یادگیری بهترین زبان ها مبتنی بر خرید دوره و یااشتراک آموزشی بوده که با انتخاب یکی از اشتراکها میتوانید اولین درست را به صورت رایگان امتحان کنید

اگر در مورد یادگیری زبان خارجه جدی هستید این سایت را فراموش نکنید زیرا با استفاده از فناوری اختصاصی تشخیص گفتار به شما کمک می کند تا مهارت های زبانی خود را به طور موثر افزایش دهید .

لازم به ذکر است در نسخه های Android  و iOS نیز قابل دسترسی خواهد بود .

Bussu

سایت Bussu  با دارا بودن بیش از 80 میلیون کاربر فعال بهترین بهانه برای افزایش مهارت یادگیری زبان برای زبان آموزان خواهد بود این سایت های که در اینجا معرفی می شوند به نوعی یک سایت آموزشگاه زبان به صورت مجازی بوده که علاوه بر روش و تکنیک تعاملی در آموزش زبان خارجه باعث می شود با دوره های کامل و تخصصی سطح رضایت کاربران را دو چندان کند

سایت Bussu با حدود 12 زبان مختلف در حال حاضر یکی از بهترین اپلیکیشن آموزش زبان برای اندروید و آیفون به زبان بومی به همراه لجه خواهد بود .

در استفاده از خدمات سایت Bussu  از افرادی مبتدی گرفته تا سطح پیشرفته نکات و دستور زبان مختلفی را به همراه آموزش اراده خواهد شد .

در اپلیکیشن آموزش زبان بوسو ( Bussu  ) بروز رسانی های گسترده ای با نکات و دستور زبان های تخصصی این برنامه را بیش از پیش پویا تر نموده است

Busuu یک گزینه عالی همه جانبه است که طیف گسترده ای از فعالیت های یادگیری زبان را به شما ارائه می دهد.در سایت آموزش زبان بوسو شما میتوانید با صرف 10 دقیقه در روز مهارت آموزشی خود را افزایش دهید در حال حاضر این اپلیکیشن هم در نسخه Android و هم iOS  در دسترس خواهد بود

Clozemaster

اگر به دنبال تجربه یادگیری زبان با استفاده از سرگرمی می باشید سایت قدیمی Clozemaster  را دنبال کنید این سایت با بیش از 100 زبان ویژگی ترجمه متن به گفتار را برای افزایش مهارت پیشرفت در یادگیری زبان شما به دنبال خواهد داشت .

شما میتوانید با رایج ترین کلمات در این سایت به کسب امتیاز بپردازید و چالشهای پیش رو را ادامه دهید.

شاید بگوید سایت دولینگو بهتر باشد اما طبق راهنمایی که در این سایت ارائه شده بهتر است پس از یادگیری و افزایش مهارت با سایت دولینگو از نکات آموزشی زبان را که در قالب جملات کوتاه و بلد بوده استفاده گردد این سایت یک تجربه یادگیری نوین را ارائه خواهد داد .

لازم به ذکر است استفاده از خدمات سایت Clozemaster برای همیشه رایگان بوده اما اشتراک پرمیوم نیز دارد که ماهانه حدود 8 دلار خواهد بود . از طرفی برای نسخه های Android  و iOS  نیز این نرم افزار آموزش زبان در دسترس خواهد بود .

Beelinguapp

اگر میخواهید فرزندان خود را در مهارت آموزش زبان بسنجید  یک تجربه جدید و منحصر به فرد برای یادگیری زبان در اختیار دارید .

اپلیکیشن Beelinguapp با دارا بودن کتاب های صوتی شامل رمان های مختلف در گویش های مختلف قادر به ارائه خدمات خواهد بود

اگر ترجیح می دهید خودتان داستان و کتاب های صوتی در گویش های مختلف ارائه دهید بدانید هم میتواند داستان ها  و کتاب ها را بخوانید و آن را در زبان مبدا و مقصد اضافه کنید علاوه بر این می توانید همزمان با ترجمه کتاب این خدمات را به صورت صوتی هم در زبان مبدا و هم در زبان مقصد مشاهده کنید .

نکته جالب این است که میتوانید علاوه بر استفاده از خدمات از کتاب های داستان و رمان ها مشهور نیز قدردانی کنید

شما میتوانید این اپلیکیشن را هم در نسخه Android و هم iOS  دریافت نمایید

HelloTalk

HelloTalk یک گروه تخصصی در هنگ کنگ و چین بوده که ماموریت آنها استفاده از فناوری نوین برای اتصال جهان به زبان و فرهنگ های مختلف می باشد که در حال حاضر با حدود 10 میلیون کاربر یکی از سایت های معروف و مشهور در آموزش زبان است .

HelloTalk شما را با افراد مختلفی که مهارت و آشنایی زیادی با زبان خارجه دارند در زبان های مختلف آشنا خواهد کرد , شما میتوانید با آنها به صورت مستقیم صحبت کنید این یک ایده بسیار باور نکردنی بوده که توسط سایت HelloTalk  معرفی شده است

HelloTalk به شما امکان انتخاب سطح مهارت را خواهد بود شما میتوانید از طریق چت تصویری با افراد آنلاین در این برنامه گفتگو کنید تمامی گفتگوهای انجام شده به صورت کاملا علمی بوده و سخنان هجو وبیهوده رد و بدل نخواهد شد

در این برنامه لیست عظیمی از زبان های مختلف وجود دارد که میتوانید لست زبانی خود را بر اساس افراد و سن و جنس آنها انتخاب نمایید

برای استفاده از این برنامه آموزشی در نسخه Android  و iOS  کلیک کنید

MemRise

MemRise  نیز یکی از بهترین ها در لیست 8 اپلیکیشن آموزش زبان به عنوان یک برنامه آموزش زبان بوده که استفاده از آن بسیار لذت بخش خواهد بود سایت MemRise  در سال 2010 تاسیس شد این سایت به سرعت رشد کرده و اکنون با بیش از 40 میلیون نفر در بیش از 189 کشور یکی از برنامه های بسیار موفق و رو به رشد به عنوان بهترین نرم افزار آموزش زبان از آن یاد می شود .

اصل اساسی کار با MemRise  مبتنی بر حافظه است در اینجا هیچ کتاب درسی وجود ندارد , شما میتوانید زبان بومی هر کشور را با ارائه از مثال ها در قالب کلیپ های ویدیویی از افراد بومی مشاهده کنید شما با این روش می توانید صدا ها و لهجه های اصیل هر زبان را فرا بگیرید .

برنامه MemRise  با ترکیبی از فناوری و علم ساخته شده است که ذهن شما را فعال میکند این نرم افزار با استفاده از تکنیک های خاص در بیش از 200 زبان در جهان در دسترس است لذا استفاده از اپلیکیشن آموزش زبان MemRise  یک فرصت خوب برای یک برنامه آموزش زبان به صورت موثر و هیجان انگیز خواهد بود

برای استفاده از اپلیکیشن MemRise در نسخه Android  و iOS  کلیک کنید .

نوشتهٔ پیشین
بهترین کتاب برای مترجمان
نوشتهٔ بعدی
مراحل نوشتن کتاب

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست