نرم افزار ترجمه روسی - دارالترجمه رسمی پارسیس

نرم افزار ترجمه روسی

نرم افزار ترجمه روسی یک ابزار و سرویس ترجمه زبانی است که امروزه مترجمین میتوانند در پروژه های خود از آن استفاده کنند.

نرم افزار های ترجمه امروزه در سطح اینترنت بسیار گسترده اند که برخی از آنها زبان های شاخصی از جمله ترجمه روسی , ترجمه انگلیسی , ترجمه آلمانی,ترجمه ترکی,ترجمه عربی ,ترجمه فرانسه و بسیاری از زبان های دیگر را به صورت تخصصی تحت پوشش حافظه ترجمه خود دارند .

بهترین نرم افزار ترجمه روسی

یافتن بهترین نرم افزار ترجمه روسی برای شرکت ها  و افراد که اقدامات لازم برای تجارت و رسیدن به اهداف شخصی خود دارند یک کار مهم تلقی می شود ؛ لذا خدمات ترجمه روسی در ترجمه نرم افزاری همواره ارتباطات تجاری بین المللی را ساده تر و تسهیل می کند .

بسیار دیده شده برخی مترجمین ممکن است دچار خطا گردند و قراردادها و یا پیام های نادرست ترجمه شده را انجام دهند و این یک روند فاجعه بار به حساب می آید .

ویژگی نرم افزار ترجمه روسی

امروزه نرم افزارهای ترجمه ماشینی تنها به ترجمه ساده از یک زبان مبدا به یک زبان مقصد نمی پردازند چون اگر این گونه باشد در ترجمه آنلاین ابزار غول ترجمه گوگل خود به تنهایی میتواند زبانزد بسیاری از ترجمه های نرم افزار باشد .

بلکه برخی از این نرم افزار های تنها برای اهداف خاص و حیطه موضوعی خاصی ساخته شده اند مثلا برخی نرم افزار های ترجمه روسی تنها برای ترجمه زیرنویس تولید شده اند برخی تنها برای ترجمه تخصصی .

از بین ابزارهای بین المللی ترجمه یافتن بهترین راه حل برای خدمات ترجمه ما برخی از آنها را به صورت خلاصه در ذیل معرفی میکنیم پس با ما همراه باشید .

نرم افزار ترجمه روسی بابیلون Babylon 10 Premium Pro

نرم افزار ترجمه روسی بابیلون

نرم افزار ترجمه روسی بابیلون با توجه به اعتبار و هزینه بسیار پایین خود و سهولت در استفاده امروزه به عنوان یکی از نرم افزار های ترجمه روسی به فارسی و یا بالعکس شناخته شده است .

اگر توانایی پرداخت دلاری دارد بهتر است بدانید که نرم افزار ترجمه روسی بابیلون بسته اصلی و اورجینال خود را با قیمت 9.90 دلار در ماه شروع میکند , این بسته شامل ترجمه های نامحدود , ترجمه های متن کامل  و ترجمه های متن صوتی انسان به گفتار است .

ممکن است مهمترین ویژگی این نرم افزار ترجمه ایمیل های شما باشد , شما با نسخه اصلی این نرم افزار قادر خواهد بود که نامه های رسیده را بلافاصله از زبان انگلیسی به روسی و یا فارسی ترجمه نمایید و برای گیرنده مورد نظر خود ارسال نمایید .

ادغام ترجمه بابیلون در نرم افزار مایکروسافت آفیس

شما حتی می توانید نرم افزار ترجمه بابیلون را در آفیس خود استفاده کنید این نرم افزار همچنین می تواند در تمامی نرم افزار های از جمله پاورپوینت , ورد و غیره استفاده گردد .

جهت دانلود استفاده از نرم افزار به سایت زیر مراجعه نمایید
babylon.com

نرم افزار ترجمه روسی MultiTranse

MultiTranse یک مترجم روسی است که فقط به شما امکان ترجمه روسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به روسی را می دهد. بنابراین ، اگر می خواهید ترجمه روسی از عبارات ، جملات تا 6000 کاراکتر را در یک زمان داشته باشید ، این برنامه همان نرم افزاری است که شما به دنبال آن هستید. این برنامه نه تنها مترجم روسی – بلکه از ترجمه آنلاین با 19 زبان مختلف پشتیبانی می کند که شامل آلمانی ، چک ، فرانسوی ، لهستانی ، دانمارکی ، فنلاندی ، مجارستانی ، چینی ، عبری ، سوئدی ، ترکی ، عربی ، یونانی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، نروژی ، پرتغالی ، تایلندی ، کره ای ، هلندی و ژاپنی است. جهت دانلود رایگان کلیک کنید

رفع موانع زبانی با نرم افزار ترجمه ماشینی

سرویس ترجمه یا نرم افزار مناسب می تواند موانع زبان را با ارائه ابزارهای لازم برای برقراری ارتباط به موقع و مؤثر به شما و کارکنان خود کاهش دهد.

یک راه حل  مناسب خرید و نصب نرم افزار ترجمه است که بهترین کار برای مشاغلی است که روزانه در ارتباطات جهانی خود را درگیر پروژه ها مختلفی میکنند.

این نرم افزار به طور معمول شامل فرهنگ لغت متن و خاطرات ترجمه است ، به این معنی که می توانید ترجمه های کامل را ذخیره کنید و دوباره از همان اصطلاحات استفاده کنید. بیشتر نرم افزارهای ترجمه می توانند با برنامه های ایمیل و Microsoft Office ادغام شوند.

ترجمه بومی روسی

پیش از اینکه به جزئیات ترجمه بومی در زبان روسی بپردازیم , بهتر است به طور کلی محلی سازی و داخلی سازی را تعریف نماییم .

بومی سازی فرآیند تطبیق یک ترجمه با سنت و فرهنگ مردمان آن کشور است , فرآیند بومی سازی زبان امروزه برای بسیاری از شرکت های تجاری در اولویت بوده و برای استفاد ه از بازارهای خارجی لازم و ملزوم به حساب می آید.

تفاوت مهم دیگر بین بومی سازی و ترجمه در این واقعیت است که ترجمه سنتی فعالیتی است که معمولاً پس از اتمام سند منبع انجام می شود. از طرف دیگر ، پروژه های بومی سازی اغلب به موازات تولید محصول مبدأ اجرا می شوند تا تحویل همزمان همه نسخه های زبان امکان پذیر شود.

نرم افزار PROMT MASTER

PROMT MASTER نرم افزار مترجم گسترده محرمانه با ویژگی های غنی که حتی به صورت آفلاین میتواند از آن بهره برد .

این مجموعه نرم افزاری  از فرهنگ لغت آنلاین در زمینه های مختلف علمی ، فناوری و تجاری برای کاربران بهره میبرد , لذا با اتصال همزمان فرهنگ لغت به نرم افزار ترجمه PROMT MASTER  میتوان متون علمی , فنی و تجاری را به طور دقیق ترجمه کرد .

نرم افزار ترجمه روسی Promt master  خدمات مختلفی را از جمله خدمات زیر ارائه میدهد

 • ترجمه اسناد و سخنرانی ها ضمن حفظ قالب بندی
 • اخبار ، وبلاگ ها ، مقالات در اینترنت را به 19 زبان بخوانید
 • اصطلاحات را هنگام ترجمه متون علمی و فنی نگه دارید
 • مکاتبات تجاری و شخصی را با شرکا و دوستان خارج از کشور حفظ کنید
 • یادگیری زبان های خارجی حتی بدون دسترسی به اینترنت
 • ترجمه از روسی به انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، اسپانیایی ، پرتغالی و بالعکس
 • + زبان های آنلاین : چینی ، عربی ، قزاق ، فنلاندی ، ژاپنی ، کره ای ، ترکی ، عبری ، هلندی ، هندی

این نرم افزار را میتوانید در نسخه دمو 15 روزه با تمامی امکانات بهره برد از طریق لینک زیر دانلود نمایید .

دانلود نرم افزار PROMT MASTER

آشنایی بیشتر با ترجمه ماشینی

ترجمه ماشین سخت است. ترجمه انسانی مسلط همچنان از نرم افزار های جولوتر هستند زیرا برخی از ظرافت های زبانی وجود دارند که حتی رایانه های قدرتمند هنوز قادر به فهم آن نیستند .

اما خدمات ترجمه آنلاین و مبتنی بر نرم افزار ترجمه  نیز در حال بهتر شدن بوده لذا در اگر بخواهیم یک نمونه واقعی مثال بزنیم لازم است برنامه اسکایپ را معرفی کنیم , اسکایپ ابزاری را برای فعال کردن ترجمه زنده و ترجمه فوری از اسپانیایی به انگلیسی در یک تماس ویدیویی نشان داد .

ترجمه آفلاین روسی با استفاده از نرم افزار

بدون نیاز به اتصال اینترنت یا 4G – کل برنامه با همه چیز که برای ترجمه آفلاین لازم دارید از قبل لود شده است.

این برنامه فقط متن کامل ترجمه متن برای آندروید است که می توانید در هر کجا از آن استفاده کنید و انواع متن را از انگلیسی به روسی و برعکس ترجمه کنید و فقط با تایپ کردن آن وارد متن شوید.

 Russian Offline Translator

 • انگلیسی به روسی و روسی به انگلیسی مترجم و فرهنگ لغت Russian Offline Translator با قابلیت جستجوی جملات و عبارات طولانی قادر است بیش از 200 هزار کلمه و جمله را با سرویس حافظه ترجمه خود , ترجمه خودکار نمایید.استفاده آسان ، سریع ، به صورت آفلاین از قابلیت های مهم نرم افزار ترجمه روسی بوده لذا از دیگر خدمات آن شامل موارد ذیل خواهد بود .
 • تلفظ با صدای انسان
 • پشتیبانی از یافتن جملات ، عبارات
 • .تصحیح کلمه برای کلمات اشتباه.
 •  ترجمه نامحدود

در نسخه ios  این نرم افزار اگر از گیفت کارت آیفون و یا گوشی اپل خود بهره میبرید و میتواند حساب کاربری خود را شارژ کنید این نرم افزار این قابلیت را دارد.

نرم افزار ترجمه روسی Trident Software

Trident Software یک نرم افزار ترجمه تخصصی روسی است که توسط شرکت روسی Trident  تهیه شده است , در کلیه محصولاتی که از راه حل تکنیکی خاصی استفاده شده است  – یک فناوری ترجمه چند زبانه برای زبان های زیر استفاده گردیده است از جمله این زبان ها میتوان به زبان انگلیسی , لتونی ,آلمانی,لهستانی,روسی,اوکراینی,فرانسوی و قزاقی اشاره کرد .

نام محصول این شرکت با عنوان Pragma بوده که امروزه بسیاری از شرکت های صنعتی روسی و اوکراینی و مقامات دولتی اوکراین و همچنین مشاغل کوچک از این نرم افزار استفاده میکنند .

ما مقالات دیگری نیز در خصوص نرم افزار ترجمه ترکی در دپارتمان دارالترجمه ترکی و نرم افزار ترجمه انگلیسی را در دارالترجمه تخصصی انگلیسی آماده کردیم که بد نیست بر روی متون لینک شده کلیک کنید

نوشتهٔ پیشین
ترجمه کتاب کردی
نوشتهٔ بعدی
ترجمه فیلم ترکی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست