ترجمه چینی - دارالترجمه رسمی پارسیس

ترجمه چینی

ترجمه چینی به عنوان زبانی که در جهان بیشترین جمعیت را دارد در هر موضوعی در دارالترجمه چینی پارسیس انجام خواهد شد

آشنایی بیشتر با خدمات ترجمه چینی

کشور چین از جمله کشور های پیشرو در صنعت , نرخ جمعیتی در جهان حکم یک رهبر را ایفا میکند , چین امروزه به عنوان یک بازار تاثیر گذار برای شرکت های تجاری دولتی و شخصی به دنبال  جذب  مخاطبین بیشتر در سراسر جهان است .

یکی از سریع ترین راه های  دستیابی موثر به بازار چین استفاده از متخصصانی است که فرهنگ و زبان چینی را درک کرده و همراه شما باشند لذا خدمات ترجمه چینی  در موضوعات مختلفی قابل ارائه خواهد بود که به ترتیب آن ها را نام خواهیم برد .

اهمیت ترجمه بومی چینی

امروزه بیشتر ترجمه های کار ساز و موفق ترجمه بومی خواهد بود , زبان چینی چه به صورت نوشتاری و چه به صورت گفتاری دارای چندین لایه است .

زبان چینی از دو شکل مختلف تشکیل شده است که شامل چینی ساده و چینی سنتی می باشد

به عنوان مثال ، چین و تایوان دارای زبان اصلی و مشترکی است که در هر دو کشور صحبت می شود نام این زبان ماندارین است , با این حال شکل سنتی زبان چینی عمدتا تنها در کشور تایوان استفاده می شود در حالی که شکل ساده زبان چینی در کشور چین مورد استفاده قرار میگیرد .

به همین دلیل اهمیت ترجمه بومی زبان چینی برای مشتریان و مخاطبان هدف از اولویت اصلی خواهد بود .

وجود گویش های مختلف زبانی و فرم های نوشتاری مختلف در هر منطقه از چین محلی سازی زبان و اسناد شما بهترین راهکار است .

چینی مجموعه پیچیده ای از گویش ها را در بر می گیرد. برای اینکه قادر به جذب چنین مخاطبان بالقوه بزرگی باشید ، مهم است که به کیفیت متن ترجمه شده خود اطمینان داشته باشید. ما خدمات ترجمه حرفه ای و قابل اعتماد ترجمه چینی را متناسب با مخاطبان شما ارائه می دهیم.

ترجمه رسمی چینی

ترجمه های رسمی زبان چینی با ضمانت 100 در 100 توسط دارالترجمه چینی پارسیس انجام میشود ما با استفاده از مترجم رسمی و قسم خورده در زبان چینی قادریم اسناد رسمی  و مدارک هویتی شما را که مورد قبول دستگاه های دولتی و سازمان های غیر انتفاعی هستند را ترجمه رسمی نماییم

ما با بالاترین نرخ پذیرش در ترجمه های رسمی زبان ماندارین و چینی به همراه تاییدات کامل قادریم تا کار شما را آسان کنیم اگر میخواهید اطلاعات بیشتر کسب کنید به متن زیر مراجعه نمایید

آشنایی بیشتر با خدمات ترجمه رسمی چینی

 

حقایق ترجمه زبان چینی

ترجه چینی تنها توسط مترجمان زبان مادری  و بومی انجام میشود برای مثال ماندارین که بیشترین نرخ زبان را در خود جای داده است بیش از 836 میلیون نفر زبان مادری است  و پس از آن  زبان کانتونی می باشد , البته این آمار از سایت آمار جهانی گرفته شده است .

کشور چینی تا امروز بیش از 1 میلیارد و 400 میلیون نفر را در خود جای داده است  لذا این حقایق کاملا روشن است که با درک مهارت زبان چینی تقریبا میتواند در صنایع خرده فروشی , فناوری ؛مهندسی و امور مالی تاثیر گذار بود .

جهت آشنایی با خدمات ترجمه زبان ماندارین چینی میتوانید این مطلب را مطالعه نمایید

ما در این خدمات به مشاغلی که بیشترین نرخ رشد در بازاری جهانی چین را میخواهند کمک بسیاری میکنیم , مجموعه ما از افراد متخصص در داخل کشور بوده که به زبان کانتونی و ماندارین در بازار چین کاملا واقف هستند لذا تجربه و مهارت آنها در صنعت باعث شده سرویس ترجمه چینی پارسیس بیش از پیش به موفقیت خود ادامه دهد .

ترجمه چینی به فارسی

مجموعه ما با استفاده از کارشناسان توانسته است دنیای ترجمه چینی را تسخیر کند , ترجمه چینی به فارسی به این آسانی نیست امروزه بیشتر و بیشتر شرکت ها , سازمان ها و افراد مختلف نیاز فوری به ترجمه اسناد و مدارک و مقالات خود به زبان چینی و یا از زبان چینی به فارسی داشته تا بتواند به شرکا و یا اهداف خود در هر زمینه تخصصی نزدیک شوند .

مترجمین ماهر ما در کشور در دفتر ترجمه چینی حضور داشته و قادرند ترجمه چینی به فارسی و یا ترجمه فارسی به چینی به صورت جفت زبانی را به نحو احسن انجام دهند .

کارشناسان و زبان شناسان بومی ما در 24 ساعت به صورت آنلاین از بخش گفتگوی سایت و در ساعات اداری از طریق تلفن های دارالترجمه رسمی آماده پاسخگویی هر چه بهتر به شما عزیزان خواهند بود

ترجمه تخصصی زبان چینی

زمینه های تخصصی که ما به عنوان ترجمه تخصصی می شناسیم دامنه محدود ندارد ما در بخش  جذب و بکارگیری مترجم بسیاری از مترجمین زبان چینی را به خدمات گرفتیم که هر کدام کارشناسان متخصص در زبان و رشته های مختلفی  می باشند . مترجمین از طریق آزمون های جذب مترجم چینی با 5 راهکاری برای مترجم حرفه ای شدن آشنا میشوند

مطلب مربوط به 5 راهکار تبدیل شده به یک مترجم حرفه ای را مطالعه نمایید

زمینه های تخصصی که به صورت خلاصه قادر به انجام آن هستیم در ذیل به آن اشاره شده است

  • صنعت خودروسازی
  • بانکداری و امور مالی
  •  حقوقی
  •  پزشکی
  • فناوری

مواردی که در بالا ذکر شد تنها بخش مختصری از خدماتی است که در این مطلب به آنها می خواهیم اشاره کنیم و مترجمان و کارشناسان زبان چینی ما با دانش عمیق در تفاوت های زبانی در صنایع مختلف همراه شما خواهند بود

صنعت خودروسازی چین

صنعت خودروسازی چین

صنعت خودروسازی

صنعت خودروسازی در چین پیشرفت های بین المللی زیادی داشته است , استانداردهای بین المللی و تست های ایمنی بر روی خودروهای چینی راه خود را به کشور های آسیایی از جمله ایران باز کرده و حد انتظار بسیاری از مشتریان نیز همواره فراتر رفته است لذا با توجه به این نیاز ترجمه چینی در صنعت خودرو سازی به نوعی برای محصولات و خدمات و بازاریابی نقطه عطفی است که توسط زبان شناسان این حوزه انجام میگیرد .

صنعت بانکداری و مالی

صنعت بانکداری و مالی

بانکداری و امور مالی

مسائل مربوط به امور مالی در هر شرکتی به عنوان موضوعات پیشرو به حساب می آید , لذا یکی از حساس ترین بخش در هر شرکتی بخش مالی و حسابداری بوده  و جای تعجب نیست اگر در امور بانکداری و مالی نیاز به ترجمه چینی به فارسی و یا سایر زبان ها دارید ترجمه زبان چینی در رشته تخصصی مالی و حسابداری به کمک شما خواهد آمد .

ممکن است برخی شرکت ها اقدام به اخذ وام کنند و یا برخی شرکت های بیمه ای اسناد مالی و حسابداری خدو را به زیر مجموعه ها در شرکت های چند ملیتی در کشور های مختلف ارائه دهند لذا ترجمه این گونه اسناد باید توسط مترجمین تخصصی انجام شود .

ترجمه چینی رشته حقوق

رشته حقوق در ایران گرایش های مختلفی دارد لذا متون حقوقی که نیاز به ترجمه دارند در دسته ترجمه تخصصی قرار میگیرند

وقتی مسائل قانونی به زبان می اید ناخودآگاه ناسازگاری ها و مشکلاتی که در متون حقوقی برای افراد به وجود می اید هدف اصلی است , بسیاری از دادگاه های حقوقی و بنگاه های متولی همواره کشور به کشور , منطقه به منطقه دارای مراجعات , نامه های اداری ,مسائل مروبط به ادغام شرکت ها , قراردادهای استخدامی , امانات و وصیت نامه ها از فیلترینگ این سازمان ها خواهد گذشت لذا مترجمین چینی رشته حقوقی میتوانند راهگشای اهداف شما در ترجمه اسناد حقوقی باشند

ترجمه چینی مسائل پزشکی

مسائل پزشکی و دارویی در دنیا حرف اول را میزند , محصولات دارویی امروزه در بسیاری از کشور های جهان در دسترس و قابل تولید است به طوریکه در کشور های افریقایی نیز با توجه نرخ کم دسترسی دارو همچنان متولیان این امر در تلاش هستند تا محصولات خود را به کشور های جهان از جمله کشور های پیشرفته و جهان سوم ارائه دهند .

ترجمه محصولات  و برچسب ها شامل برند دارو ها , مواد تشکیل دهند و موارد مربوط به درمان و آموزش پزشکی در تیم ترجمه چینی پارسیس توسط مترجمین این رشته و این تخصص که به زبان چینی ماندارین و کانتونی وارد هستند انجام می شود .

لذا خدمات ترجمه رشته پزشکی ما یکی از مهمترین موضوعات تخصصی در ساز زبان ها است .

 

ترجمه چینی رشته های فناوری

مسائل مربوط به فناوری و اطلاعات با تکیه بر پروژه های زبان علمی و الکترونیکی پیشرفت های بسیاری کرده است , امروزه دنیای فناوری به همه رشته وارد شده  و نرم افزارهای مختلفی در این امر یاری رسان توان انسانی است .

مسائل مربوط به فروش و بازاریابی , مسائل مربوط به نرم افزار ها  و سیستم های کامپیوتری یکی از راهبران اصلی نقش فناوری اطلاعات در این جهان حاکم هستند لذا استفاده از افراد متخصص که به زبان بومی منطقه مهارت داشته باشند موفقیت بالایی در پروژه ها خواهد بود .

خدمات ترجمه وب سایت

امروزه بسیاری از افراد از منابع نامحدود فضای مجازی در معرفی اهداف و محصولات تلاش میکنند , برخی به دنبال جمع آوری اطلاعات و تحقیقات در پروژه های خود و تبدیل آن به زبان دیگر هستند اما برخی دیگر نیاز به ترجمه محتوای وب سایت خود دارد , در هر دو حالت خدمات ترجمه سایت های اینترنتی از جمله خدمات بسیار مهم در این امر خواهد بود .

لذا از طرفی در وب میزان انتشار مطالب رفته رفته به صورت تصاعدی رو به رشد است و ممکن است زبان مبدا کاملا تخصصی باشد , تجارب مترجمان سایت ما به طور مستقیم با کیفیت خروجی کار ارتباط مداوم دارد لذا بسیاری از مشتریانی که در خارج از کشور ایران می باشند و یا نیاز دارند مشتریان خارج از کشور را در سایت خود جذب کنند نیاز به بهره مندی از این خدمات از زبان مبدا به مقصد خواهند بود .

کارشناسان وب نیز راهنمای مناسبی در ارائه خدمات ترجمه یک سایت می باشند زیرا ممکن است برای دسترسی هرچه بیشتر مخاطبان از این افراد بهره برد اگر بخواهیم منظور خود را با یک مثال عینی ارائه کنیم کافیست بگوییم آیا شما با موتور جستجوی بایدو آشناییت دارید آیا میدانید به غیر از گوگل موتورهای جستجوی دیگری هستند که مخاطبین خاص خود را دارند .

سرویس ترجمه وب سایت بر اساس مسائل سئو

موتور baidu موتور بومی و محلی برای کشور چین و مردمان چین طراحی شده و امروزه یکی از پربازدیدترین موتورهای جستجوی جهانی است رتبه ای که این موتور جستجو در جهان دارد رتبه 4 جهان بوده و این نشان از اهمیت این سایت خواهد داشت

اگر تجارت شما نیازمند موفقیت در بازار چین است , باید اطمینان داشته باشد که ترجمه های شما بومی , مطابق با آخرین تغییرات و اهداف تبیین شده باشد لذا در مباحث مروبط به وب بهینه شده برای متور baidu در کلیه کلیدی در ترجمه های خود هنگام جستجو اولویت بسیار بالایی دارد .

لذا ما در ارائه خدمات یک سرویس ترجمه وب سایت بر اساس مسائل سئو برای برای سایت های شرکتی و فروشگاه های آنلاین , گردشگری , امور مالی ,شرکت های حقوقی و سایت شخصی قادر به انجام بهرتین و با کیفیت ترین خدمات هستیم

نکته : لازم به ذکر است ترجمه خدمات سایت های اینترنتی برای کلیه مدیریت های محتوا انجام خواهد شد

 

ترجمه انسانی چینی

در مسائل مهم ترجمه , انسانی بودن و یا ماشینی بودن بسیار مهم است ؛ وقتی میگوییم انسانی به این معنی که ترجمه توسط شخص مترجم بدون استفاده از نرم افزارهای ترجمه چینی انجام میگردد اما وقتی میگوییم ترجمه ماشینی خوب کاملا مشخص است که این ترجمه با استفاده از نرم افزار ترجمه قابل انجام است

آشنایی با ابزارهای ترجمه آنلاین

ما ترجمه های چینی شما را با استفاده از مهارت مترجمین انسانی انجام می دهیم ما کیفیت  را فدای سرعت نمی کنیم , ما شهرت را فدای سرعت نمی کنیم اگر نیاز به ترجمه چینی دارید ما با استفاده از نرخ قیمتی مناسب در مدت زمان مشخص شده بهترین و دقیقترین ترجمه را تحویل شما خواهیم داد

تیم ترجمه ما در این زبان شایستگی ویژه ای دارند ما متخصصی در صنایع مختلف داریم که کار ترجمه انجام میدهند ما تمامی موضوعات تخصصی شما را متناسب با مهارت اینگونه افراد دریافت میکنیم

ما در کشور چین نیز مترجم داریم اگر چه با توجه به نرخ جمعیتی مترجمان به زبان چینی بسیاری از آنها در سراسر جهان پراکنده اند اما حضور به موقع و موفقیت در مدیریت پروژه ترجمه آنلاین ما مزایای واقعی برای شما خواهد داشت .

 

نوشتهٔ پیشین
ترجمه روسی
نوشتهٔ بعدی
دانلود رایگان کتاب از 10 سایت معتبر

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست