ترجمه انگلیسی - دارالترجمه رسمی پارسیس

ترجمه انگلیسی

ترجمه انگلیسی از جمله خدمات حرفه ای از انگلیسی به فارسی و یا هر زبان دیگر برای ترجمه متون ,ترجمه اسناد,ترجمه وب سایت و غیره بوده که تنها در دپارتمان دارالترجمه انگلیسی پارسیس انجام میگردد .

 

اکثر مردم سراسر جهان به زبان انگلیسی صحبت می کنند آنها با تماشای  تلویزیون، گشت و گذار در وب یا انجام معاملات تجاری، همواره با الفبای زبان انگلیسی آشنا می شوند . اما در مورد خدمات حرفه ای زبان یا خدمات ترجمه زبان انگلیسی داستان کاملا متفاوت خواهد بود .

یک مترجم غیر حرفه ای خطر لغوی کلمات را که دارای بیش از یک معنی هستند را افزایش میدهد. استفاده از اصطلاحات مناسب و تخصصی  در هنگام ترجمه  تخصصی مانند متون علمی و مقالات دانشگاهی و یا  ترجمه رسمی انگلیسی  مانند اسناد قانونی و پزشکی از زبان اصلی به زبان مقصد بسیار مهم است.

دارالترجمه پارسیس خدمات ترجمه حرفه ای از انگلیسی به فارسی و یا هر زبان را برای مواردی از جمله ترجمه مدارک , ترجمه فیلم انگلیسی ,ترجمه مقاله ,ترجمه رسانه های الکترونیکی , ترجمه وب سایت , ترجمه تبلیغاتی و کاتالوگ و ترجمه متون در هر حوزه را به نحو احسن انجام خواهد داد .

خدمات ترجمه انگلیسی

خدمات ما  به هزاران مشتری بالقوه و شرکت ها و کسب و کارهای کوچک از جمله موسسات عمومی و مشتریان خصوصی بیشماری ارائه می گردد , ترجمه انگلیسی امروزه یکی از درخواست های پر مخاطب  ما خواهد بود .

English Global language

English Global language

شبکه مترجمین انگلیسی

ما در دپارتمان دارالترجمه انگلیسی زبان خود  چندین  مترجم انگلیسی زبان با کیفیت و نخبه را در اختیار داریم , علاوه بر این امروزه شبکه مترجمین انگلیسی پارسیس توانسته 100 ها پروژه انگلیسی را با تنوع مختلف تحویل مشتریان عزیز دهد

اهم خدمات زبان انگلیسی پارسیس عبارتند از :

 • ترجمه مدارک انگلیسی
 • ترجمه همزمان انگلیسی با استفاده از مترجم همزمان انگلیسی
 • تفسیر متوالی انگلیسی
 • رونویسی انگلیسی
 • Voiceovers و زیرنویس انگلیسی
 • راهکارهای انفرادی انگلیسی
 • بازاریابی چند فرهنگی انگلیسی
 • پشتیبانی زبان انگلیسی E-Learning
 • ترجمه فوری 
 • ترجمه تخصصی 
 • ترجمه کتاب
 • ترجمه مقاله 
 • ترجمه سایت

خدمات ترجمه انگلیسی بر روی کلیه اسناد و مدارک از جمله متون و مقالات علمی توسط مترجمین متخصص در تیم دارالترجمه انگلیسی انجام می شود

بازار جهانی و به شدت رقابتی در ترجمه انگلیسی باعث می شود که کیفیت خدمات در این زبان نسبت به زبان های شاخص دیگر بیشتر به چشم آید لذا راهکار هوشمندانه در ارائه خدمات ترجمه انگلیسی همواره دغدغه بسیاری از موسسات خصوصا موسسات رسمی می باشد .

خدمات ترجمه انگلیسی پارسیس صرفا محدود به پروژه های کوچک نمی باشد ما در تیم ترجمه به دنبال گسترش خدمات , کیفیت و کسب موفقیت می باشیم به همین دلیل در زبان انگلیسی از مترجمینی بهره خواهیم برد که علاوه بر تجربه بالا دارای تحصیلات مرتبط با زمینه های تخصصی شما باشند .

ترجمه انگلیسی در تیم ما به تمامی زبان های شاخص و تحت پوشش در دارالترجمه رسمی پارسیس انجام خواهد شد شاخص ترین خدماتی که در تیم انگلیسی انجام می شود ترجمه بومی است .

گستردگی خدمات ترجمه انگلیسی در پارسیس

اگر در حال صادرات و واردات کالا به چندین کشور انگلیسی زبان هستید ما میتوانیم در این مورد در ارائه خدمات ترجمه و مشاوره به کسب و کار شما بهترین توصیه زبانی را کنیم . ما قادریم در قراردادها و صبحت های فی ما بین و همزمان از مترجمین شفاهی به زبان انگلیسی که به زبان بومی مسلط می باشن بهره ببریم .

بومی سازی در ترجمه انگلیسی

ما در خدمات ترجمه انگلیسی اصل انطباق را در یک منطقه و یا یک کشور خاص شناخته و خدمات ترجمه بومی را به بهترین نحو دست مترجمین زبان مادری می سپاریم اگر میخواهید اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ترجمه بومی کسب کنید کافیست مطلب خدمات ترجمه بومی را مطالعه کنید

ترجمه بومی انگلیسی توسط شخصی انجام می شود که در تبدیل و برگرداندن زبان سازگاری کامل و شناخت واضح از فرهنگ , آداب و رسوم کشور مقصد داشته باشد و یا حداقل در ان کشور زندگی کرده باشد تا با گویش ها و آداب و رسوم آنها اخت گردد , به همین دلیل مترجمی که زبان مادری او انگلیسی است در همه خدمات میتواند بومی سازی در ترجمه انگلیسی را به نحو احسن انجام دهد

پیدا کردن مترجم انگلیسی

پیدا کردن مترجم انگلیسی همواره یکی از دغدغه های پیش رو برای کاربران و افرادی است که میخواهند مستقیما با مترجم خود در ارتباط باشند

مترجمین انگلیسی که در تیم دارالترجمه انگلیسی به صورت حضوری فعال هستند قادر اند با شما ارتباط مداوک و حضوری داشته باشند لذا در صورتی که سوال و مشکلی در خصوص ترجمه دارید ما با اغوش باز این کار برای شما سهل و آسان کرده ایم .

تیم ما در زبان انگلیسی نزدیک به 15 سال تجربه کاری خود با آزمون و خطا سنجیده است و همواره در پی این بوده که به مشتریان خود بهترین خدمات را در تمامی متون از جمله مدارک به صورت رسمی ؛ مقالات به صورت تخصصی در خدمات ترجمه مقاله انگلیسی و پروژه های بزرگ و کوچک به عنوان خدمات ترجمه چند زبانه با قیمت های رقابتی انجام دهد .

 

به عنوان یکی از معتبرترین شرکتهای ترجمه انگلیسی ، ما در انجام پروژه های مهم قادریم با تکیه بر توانایی موجود و ظرفیت های واقع راهکارهای ترجمه انگلیسی در موارد خاص و تخصصی و خدمات مرتبط با آن را به  بسیاری از صنایع بزرگ و کوچک ارائه دهیم .

اثبات مهارت در ترجمه انگلیسی

به طور معمول اگر شما نیاز به سفارش ترجمه انگلیسی متون خود دارید می توانید بر حسب نیاز درخواست ترجمه رایگان بخشی از متون خود را به صورت رایگان دهید لازم نیست هزینه را بپردازید فقط کافی است با دارالترجمه و کارشناسان ما هماهنگی نموده تا پس از تایید فوری از سمت ما بخشی از متون شما ترجمه شود .

 

دفتر ترجمه رسمی ما ترجمه فوری  را با استفاده از طیف گسترده ای از مترجمان زبان مادری  و با تجربه خود انجام خواهد داد , به این معنی که ترجمه فوری کاملا دقیق , سلیس و با زبان مادری  انجام خواهد شد .

پایگاه داده گسترده مترجمان پارسیس نه تنها به انگلیسی بلکه به زبان عربی , آلمانی ترکی,اسپانیایی,پرتغالی,ژاپنی,چینی,یونانی, و بسیاری دیگر از زبان های مختلف شناخته شده است .

 

برای پروژه های ترجمه بزرگ ما ممکن است از یک تیم  متخصص استفاده کنیم , در این مورد ابتدا مترجم مورد نظر بخشی از پروژه را در دست گرفته و ترجمه خواهد کرد و سپس مترجمان دیگر نیز اقدام به ترجمه بخش دیگر کرده و نهایتا ارسد مترجمان فایل را بازبینی و ترجمه دقیق می نماید تا از حداکثر توان و خروجی استفاده گردد .

 

مترجمین انگلیسی زبان مادری

تیم  ما زبان شناسان حرفه ای هستند که در زمینه ترجمه از سایر زبان ها به زبان انگلیسی برای حیطه های مختلف در صنایع مختلف  به کار گرفته می شوند

ما می توانیم از یک آرایه وسیعی از زبان های مختلف ترجمه خوبی ارائه دهیم

ترجمه متمرکز انگلیسی

ترجمه متمرکز با یک تیم از متخصصان ترجمه انگلیسی، ، طراحان و متخصصان محلی پروژه ای بسیار کامل آمده میگردد که همانند همان محتوای اصلی و مبدا باشد .

خدمات ترجمه انگلیسی حرفه ای

ما به عنوان یکی از سازمان های پیشرو و  حرفه ای  با قیمت های رقابتی و قانونی قادریم ترجمه های حرفه ای در سطح بالا و با حجم بالا و پیچیده و متمرکز ارائه دهیم .

در حالی که زبان انگلیسی یکی از زبانهای جهانی است، ممکن است بسته به کشور، به ویژه ایالات متحده و انگلستان متفاوت باشد. ما خودمان را در ارائه سریع، دقیق و قابل اعتماد  خدمات حرفه ای  ترجمه انگلیسی با قیمت های رقابتی معرفی نموده ایم .

ترجمه های قابل اعتماد، تفاوت های ظاهری و اهمیت استفاده از اصطلاحات صحیح را برای مخاطبان مورد نظر شما  روشن و قابل فهم خواهد کرد . بعضی از بزرگترین و مشهورترین شرکتها در ایران به ما اعتماد دارند تا آنها را با راهکارهای حرفه ای ترجمه انگلیسی آشنا نماییم .

. ما دارای یک رکورد ثابت در ارائه خدمات به مشتریان با ترجمه های حرفه ای با کیفیت بالا  و قیمت های رقابتی هستیم .

ما در موقعیت منحصر به فردی هستیم که بتوانیم با هر گونه پروژه حرفه ای که ممکن است  از طریق ثبت سفارش ترجمه ارسال می شود ارائه دهیم .

از شرکت های کوچک حقوقی گرفته تا  شرکت های بزرگ چند ملیتی تجربه فراوانی در  زبان مقصد را توسط مترجمان ما داشته اند .

ترجمه زبان انگلیسی

ارتباطات فریبنده در زبان انگلیسی نیازمندی هسته ای برای هر کسب و کار است که در قرن بیست و یکم موفقیت آمیز شناخته می شود .

ارتباطات حرفه ای و مستقیم  مهم تر از هر موردی است. کیفیت خدمات شما انعکاسی مستقیم در مورد  کسب و کار شما است. به عنوان یکی از پیشگامان ترجمه های حرفه ای انگلیسی، ما بر روی آنچه که انجام می دهیم بهترین کار را انجام می دهیم، به شما این امکان را می دهیم که بهترین کار را انجام دهید.

 

صرف نظر از نوع محتوا، ما تیم های مترجمین انگلیسی حرفه ای با دانش و تجربه مربوط به این زمینه داریم. علاوه بر اینکه قادر به درک تفاوت های ظریف  و تخصصی هر نوع  متون انگلیسی هستند ، آنها دارای تخصص در زمینه های زیر خواهند بود :

مالی، IT، فروش، بازاریابی، رسانه، حقوقی، سفر و گردشگری، نرم افزار، متون تخصصی، کسب و کار، مخابرات، ترجمه کتاب , فنی،  پزشکی ، دولتی، ترجمه رسمی اسناد و مدارک و غیره

ترجمه اسپانیایی به انگلیسی

در حالیکه ما در خدمات ترجمه به زبانهای اسپانیایی به انگلیسی و پرتغالی متخصص هستیم، ما اغلب مترجمین زبان انگلیسی، را در صنعت ترجمه زبان ، به زبانهای فرانسوی در دارالترجمه فرانسه ، آلمانی در دارالترجمه آلمانی ، ایتالیایی، کره ای، چینی و ژاپنی  و بسیاری از زبان های تحت پوشش را ترجمه می کنیم.

 

ترجمه انگلیسی قابل اعتماد

ما از داشتن شهرت عالی  برای ترجمه های قابل اعتماد و با کیفیت به زبان انگلیسی افتخار می کنیم.

ما راه حل های ترجمه انگلیسی  را به برخی از بهترین شرکت های  داخلی ارائه می دهیم. صرف نظر از نوع محتوای ترجمه های انگلیسی ما، تیم های مترجمین انگلیسی حرفه ای با دانش و تجربه مربوط به این زمینه  را پرورش داده ایم .

ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه زبان فارسی به انگلیسی توسط مترجم انسانی ما انجام خواهد شد ما صادقانه در تمامی پروژه ها خود به صورت شفاف به ارائه خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی در تمامی موضوعات تخصصی خواهیم پرداخت

ترجمه فارسی به انگلیسی در تیم پارسیس به گونه است که شما میتوانید خدمات خود را به صورت آنلاین درخواست دهید مافی است متن خود را در قالب فایل WORD  و یا PDF  و یا یکی از نرم افزارهای آفیس برای ما ارسال کنید .

اکیدا پیشنهاد می کنیم برای استفاده از خدمات ترجمه حرفه ای حتما از مترجمین تخصصی بهره ببرید متاسفانه گاهی اوقات برخی از دانشجویان مقالات و یا پروژه های تخصصی خود را با استفاده از نرم افزارهای مترجم به صورت آنلاین ترجمه می کنند اما این کار اشتباهی است زیرا به هیچ وجه نمیشود برای ترجمه به صورت تمام قد از نرم افزاری های ترجمه فارسی به انگلیسی استفاده کرد زیرا آنها هوش مصنوعی هستند و احتمالا خطا و اشتباه در کلمات تخصصی بسیار زیاد است از طرفی برخی از این نرم افزارهای آنلانی از قانون حفظ حریم خصوصی تبعیت نخواهند کرد .

از جمله خدماتی که در تیم پارسیس در حوزه تخصصی رشته های مختلف دانشگاهی و علمی  و سایر حوزه های  متفاوت برقرار است ترجمه فارسی به انگلیسی خواهد بود .

ترجمه متون فارسی به انگلیسی به دلیل اینکه زبان انگلیسی امروزه یکی از زبان های پر مخاطب در جهان بوده و به عنوان زبان بین المللی از آن یاد می شود از اهمیت فوق العاده در هر کشور برخوردار است لذا در تیم پارسیس ترجمه متون فارسی به انگلیسی به صورت  تخصصی انجام خواهد شد

برخی ترجمه های در قالب ترجمه حرفه ای فارسی به انگلیسی و برخی نیز با قید فوریت انجام خواهد شد در همه ترجمه های حرفه ای مانند ترجمه مقالات انگلیسی پس از ترجمه متن توسط مترجم انگلیسی بازبینی تخصصی به صورت کاملا رایگان انجام شده و اعلام هزینه و زمان اولیه به مشتری انجام خواهد شد

اما در برخی دیگر ممکن است قید فوریت لحاظ شود به این منظور که مشتری با زمان فوق رضایت کافی نداشته و نیاز دارد تا در زمان کمتری ترجمه را انجام دهد لذا با توجه به بررسی شرایط و سطح پروژه هزینه و زمان با قید فوریت لحاظ خواهد شد .

ترجمه فارسی به انگلیسی مدارک

وقتی صحبت از ترجمه فارسی به انگلیسی مدارک می شود در واقع ترجمه ای است که ما آن را تحت عنوان ترجمه رسمی می شناسیم .

ممکن است شما نیاز به ترجمه فارسی به انگلیسی شناسنامه و یا سایر مدارک داشته باشید لذا این خدمات باید تنها توسط مترجم رسمی و قسم خورده انجام شود .

قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی

قیمت ترجمه های تخصصی و ترجمه های رسمی هرکدام دارای نرخ مشخصی دارد لذا در ترجمه های تخصصی قیمت بر اساس تعداد کلمات و زبان مقصد محاسبه شده و هر دارالترجمه های موظف است اعلام هزینه و زمان واقعی را به صورت اولیه با ذکر جزئیات به مشتریان اعلام نماید .

در مورد قیمت ترجمه رسمی فارسی به انگلیسی نیز همگی دارای نرخ مصوب بوده و تنها در صورتی که قید فوریت لحاظ شود تفاوت جزئی در نرخ هزینه ها خواهد داشت .

نکته :کیفیت در ترجمه های تخصصی بر روی هزینه و نرخ ترجمه تاثیر گذار است ممن است در ابتدا با بررسی ترجمه کل هزینه به صورت کلی با ذکر جزئیات به مشتری اعلام شود اما در صورتی که نیاز به قید فوریت باشد این هزینه ها متفاوت خواهد بود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اعلام هزینه لطفا با دارالترجمه رسمی پارسیس در ارتباط باشید

نحوه درخواست ترجمه فارسی به انگلیسی

در صورتی که میخواهید بدانید چه طور می توانید درخواست ترجمه فارسی به انگلیسی و یا سایر زبان ها را داشته باشد لذا از داخل سایت دارالترجمه در صفحه اصلی بخش ثبت سفارش ترجمه طبق راهنمای درج شده درخواست خود را ثبت کرده تا بلافاصله کارشناسان ما در تیم دارالترجمه رسمی پارسیس به درخواست شما پاسخ داده و اعلام هزینه و زمان دقیق را انجام دهند .

لازم به ذکر است شما میتوانید فایل ها و متون خود در تمامی پسوند های مجاز از جمله pdf  و word  نیز ارسال کرده و متتظر بررسی توسط مترجم بمانید

ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه انگلیسی به فارسی نیز از جمله درخواست هایی است که بسیار پر تقاضا بوده و بیشتر برای متون و یا مقالات تخصصی انجام میگردد .

منظور متون هر متن نوشتاری است که نیاز به ترجمه انگلیسی به فارسی داشته باشد برای مثال میتواند به ترجمه سایت انگلیسی به فارسی نام برد .

اما در ترجمه مقالات میتوان به مقالات ژورنالی که به زبان انگلیسی بوده و توسط مترجم تخصصی به زبان فارسی برگردان می شود مثال زد لذا این امر بیشتر به کمک محققین و دانشجویانی خواهد آمد که بخواهند از مقالات ژورنال به عنوان رفرنس و یا منبع علمی استفاده نمایند .

نرم افزار ترجمه فارسی به انگلیسی و برعکس

برنامه ترجمه انگلیسی به فارسی در سطح اینترنت بسیار زیاد هستند برخی کاملا رایگان بوده و برخی با پرداخت هزینه امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار میدهند , برنامه های نرم افزاری ترجمه انگلیسی به فارسی به گونه ای طراحی شده اند که فرآیند ترجمه کاملا سریع و کارآمد باشند شما با استفاده از این نرم افزارها قادرید پروژه های خود را ضمن حفظ قالب بندی ترجمه کنید .

آنها همچنین مدیریت اصطلاحات را بسیار ساده تر میکنند , وقتی صحبت از نرم افزار ترجمه میکنیم منظور ابزارهایی است که با استفاده از هوش مصنوعی و فناوری حافظه ترجمه رایانه قادر هستند حتی به مترجمین در فرآیند ترجمه کمک کنند آنها توسط برنامه نویسان به حدی پیشرفت کرده اند تا به عنوان بهترین مترجم آنلاین بتوانند در هنگام بازبینی ترجمه خطاها و یا اشتباهات سهوی را ویرایش و اصلاح کنند .

برنامه های نرم افزاری ترجمه همگی با یک هدف خدمت میکنند برای مثال گوگل ترنسلیت یک امکان جالبی دارد از جمله دوربین ترجمه گوگل که قادر است از روی تصاویر متون را ترجمه کند لازم به ذکر است این نرم افزار در سیستم عامل های مختلفی از جمله اندروید ( مترجم گوگل اندروید ) و یا ios  فعال است و اهداف اصلی همه آنها کمک به سرعت بخشیدن در فرآیند ترجمه است

برخی نرم افزاری های ترجمه مبتنی ابر بوده به این معنا که به صورت آنلاین میتوانید از طریق مرورگر خود از امکانات اضافی آنها به صورت مستمر بهره مند شوید در سیستم های ترجمه آنلاین مبتنی بر ابر مانند ترجمه گوگل داده ها و ساختارها سازمان یافته آنلانی توسط مترجمین انسانی نیز بروز شده و هر لحظه ممکن است امکانات بیشتری به آن اضافه گردد .

امروزه فناوری ترجمه در کنار مترجمین انسانی سعی در تسخیر بازار ترجمه را دارند لذا برنامه نویسان همواره در تلاش هستند تا با بروز رسانی و هوشمند کردن حافظه ترجمه ماشینی آن ها را برای ترجمه های تخصصی نیز آماده سازی نمایند ما در بخش نرم افزار ترجمه انواع مختلفی را از نرم افزار ترجمه متون در اختیار داریم که هر کدام به نوعی دارای امکانات متفاوت تری خواهد بود

شما میتوانید از طریق بخش نرم افزار ترجمه انگلیسی  با آنها آشنا شوید

 

کارشناسان مترجم انگلیسی

همانطور که در بالا ذکر شد ما تیم های مترجمین بریتانیایی را با مجموعه ای از مهارت ها و تخصص ها، و با تجربه گسترده ای در کار با مقالات،  جمع آوری کرده ایم.

 

خدمات انجام شده توسط تیم های حرفه ای انگلیسی ما شامل ویرایش و اصلاح کردن و بازبینی  توسط کارشناسان مستقل بدون هزینه اضافی است. تیم های ما از متخصصان انگلیسی  زبان و به عنوان زبان مادری تشکیل شده اند  همچنین ویرایش انگلیسی و اصلاح زبان انگلیسی را برای ترجمه های تکمیل شده توسط منبع دیگری ارائه می دهند.

آشنایی  زبان انگلیسی

زبان انگلیسی شامل بسیاری از گویش های مختلف است . ترجمه زبان انگلیسی در حال حاضر توسط افراد بسیاری صورت می‌پذیرد اما آیا همه این افراد می تواند در حوزه تخصصی خود نخبه باشد .

تیم ترجمه انگلیسی ما می تواند یک ترجمه برای یک مخاطب خاص ایجاد کند یا پروژه خود را به زبان جهانی با فرم استاندارد بین المللی زبان ترجمه کند.

چرا زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است

انگلیسی به عنوان زبان جهانی شناخته شده است مردم سراسر جهان انگلیسی را یک زبان ارتباط و زبان میانجی نو (Lingua Franca ) به حساب می آورند , اصطلاح زبان میانجی این است که زبان انگلیسی از گنجینه ای در واژگان الفبای لاتین تشکیل شده اند در دوران انگلیسی میانه زبان رومی تبار تاثیر قابل ملاحظه ای در انگلیسی کهن داشت

در زبان انگلیسی تعداد سخنوران حال حاضر در جهان بیش از 400 میلیون نفر بوده و تعداد افرادی که میتوانند به زبان انگلیسی صحبت کنند چیزی حدود 700 میلیون نفر خواهد بود .

چرا زبان انگلیسی محبوب است

اما سوال اصلی اینجا است که چرا زبان انگلیسی محبوب است در پاسخ به این سوال باید بگوییم مردم غالبا زبان انگلیسی را زبان تجارت می نماند و هر ساله با توجه به اینکه تجارت بین المللی در دنیا رو به گسترش است  . کشور های جدید نیز اقدام به تجارت بین المللی و ارائه محصولات و خدمات خود میکنند لذا به طور فزاینده ای محبوبت زبان انگلیسی در دنیا رو به افزایش خواهد بود .

بسیاری از علوم مختلف در سراسر جهان به زبان انگلیسی تدریس خواهد شد لذا اگر میخواهید ترجمه انگلیسی و زبان خارجه را به خوبی یاد بگیرد کافی است به دنبال بهترین آموزش ها رفته و مهارت انگلیسی خود را دستیابی به اهداف والاتر به دست آورید .

ترجمه انگلیسی و علم پزشکی

اگر جاه طلبی ها شما در علم پزشکی نهفته است نمیتواند از انگلیسی غافل شوید , بخش عمده ای از اصطلاحات فنی و تخصصی در واژگان انگلیسی در جهان نمایان است لذا در صورتی که مکالمه و ترجمه زبان شما درسطح ایده آلی باشد میتوانید علاوه بر درک کردن اصطلاحات تخصصی مثل آزمایشات بدن , گزارش های پژوهشی از دانشمندان , کنفرانس ها و سمینارهای مهم بین المللی بهره بسیاری ببرید .

نقش انگلیسی در علم

نقش زبان در علوم مختلف در جهان بسیار پر رنگ تر از سایر زبان ها است , بسیاری از دانشمندان نتایج تحقیقات خود را به صورت مکتوب به زبان انگلیسی ترجمه می کند لذا مطالعات , مقالات , کنفرانس های بین المللی ارتباط مستقیم با مهارت زبانی شما خواهد داشت .

جالب است بدانید بسیاری از روزنامه نگاران و نویسندگان جهان منبع خبری خود را از سایت های انگلیسی زبان و بین المللی دریافت می کنند لذا مهارت های خوب آشنایی با زبان خارجه شما باعث خواهد شد منابع اطلاعاتی شما قویتر از گذشته گردد .

اگر در مسافرت می باشید زبان خارجه برای شما کاملا ضروری است , این زبان به عنوان زبان بین المللی حمل و نقل و هوایی , خلبان و خدمه پرواز یوده لذا صحبت کردن به زبان خارجه میتواند به شما خیلی کمک کند .

استفاده از خدمات ترجمه شفاهی انگلیسی نیز در مسافرت ها به کشور های خارجه و همچنین عقد قراردادها با شرکای خارجی بهترین راهگشا در امر موفقیت کسب و کار و استراتژی نوین بازاریابی شما خواهد بود .

 

ترجمه متون حقوقی به انگلیسی

ترجمه های حقوقی و قانونی نیاز به یک مترجم تخصصی در همان زمینه را داشته و ممکن است این مترجم در رشته حقوق و یا وکالت نیز در دفاتر اسناد رسمی فعالیت داشته باشد .

بسیار مهم است که مترجم با جهات حقوقی آشنا باشد , ترجمه تخصصی حقوقی از انگلیسی به زبان مقصد همراه با درک جامعی از اصطلاحات تخصصی است .

 

ترجمه پزشکی به زبان انگلیسی

این حیاتی است که حرفه ای  ها  تجربه خود را به  ترجمه  تخصصی پزشکی منتقل  میکنند ، زمینه ای  که در پزشکی  وجود دارد شاید در حالت ایده آل کمتر علمی آن را داشته باشد لذا اساتید مترجم پزشکی که با اصطلاحات تخصصی این رشته آشنا هستند قادرند با دقت هرچه تمام تر مدارک پزشکی از جمله سوابق و یا اسناد را ترجمه نمایند .

آموزش زبان انگلیسی

در صورتی که نیاز به آموزش زبان انگلیسی به صورت حرفه ای را دارید در ابتدا بگویم ما در حال حاضر آموزشگاه زبان انگلبسی نیستیم بلکه یک دارالترجمه رسمی و تخصصی انگلیسی داریم اما شخصا میتوانید با استفاده از گزینه های زیر مهارت انگلیسی خود را نشان دهید

 

TOEFL (آزمونی انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی):  در این آزمون نمرات حداقل قابل قبول عبارتند از:

این نمرات بر اساس استاندارد جهانی جمع آوری شده است

CBT دیگر ارائه نمی شود. نتایج CBT دیگر پذیرفته نخواهد شد زیرا ETS دیگر این نتایج را گزارش نمی کند.

IBT (آزمون مبتنی بر اینترنت): 86 در مجموع، حداقل 20 در هر یک از نمرات چهار جزء

PBT (آزمون مبتنی بر مقاله): 567

آزمون عادی دانشگاه و آزمون UKVI هر دو پذیرفته می شوند. نمره باید 6.5 یا بالاتر باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت IELTS مراجعه نمایید.

ترجمه حرفه ای انگلیسی

وقتی می گوییم ترجمه حرفه ای , در واقع منظور ما ترجمه زبانی است بین المللی که یکی از برترین زبان های جهان خواهد بود البته ممکن است بسته به کشور مورد نظر رتبه  زبان ها دستخوش تغییر قرار گیرد و متفاوت باشد اما ما به عنوان یک دفتر ترجمه رسمی در ایران در این زبان مفتخریم اعلام کنیم همه خدمات ترجمه فوری و قابل اعتماد با نرخ رقابتی را ارائه خواهیم کرد .

ترجمه های ما با حجم بالای پذیرش توسط مترجمان را دارد و آنها قادرند سفارشات را  از مدت زمان 1 روز تا 3 روز بستگی به حجم مطالب متوسط و رو به بالا تحویل دهد

ما هم اکنون به لطف خدا در موقعیتی قرار داریم که با درک تفاوت های ظریف زبانی در زبان های مختلفی چون انگلیسی سابقه ای اثبات شده در بین مشتریان پیدا کرده ایم و شریک قابل اعتمادی خواهیم بود .

ارتباطات انسان ها به زبان انگلیسی یک ضرورت اساسی برای هر شغلی است که موفقیت کسب و کارها در قرن 21 را حادث شده است .

ارتباط حرفه ای و مستقیم در ترجمه های انگلیسی از همیشه مهمتر است لذا کیفیت ترجمه های انگلیسی شما بازتاب مستقیمی بر فعالیت شما و تجارت شما دارد.

نوشتهٔ پیشین
مترجم شفاهی یونانی
نوشتهٔ بعدی
مترجم شفاهی نروژی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست