ترجمه رسمی دانمارکی - دارالترجمه رسمی پارسیس
ترجمه رسمی دانمارکی

ترجمه رسمی دانمارکی

ترجمه رسمی دانمارکی  

ترجمه رسمی دانمارکی عبارت است از ترجمه یک سند  و یا  مدرکی که از یک ارگان دولتی و یا غیردولتی صادر گردیده به گونه ای که برای کلیه سازمان ها و ارگان ها و اشخاص مورد قبول و وثوق باشد .

بنابراین لازم است که  ترجمه رسمی دانمارکی  به فارسی و همچنین ترجمه رسمی فارسی به دانمارکی از سوی مترجم رسمی دانمارکی مورد تایید  و وثوق قوه قضائیه انجام شود تا در صورت نیاز بتوان مهر و امضای مترجم رسمی دانمارکیاز سوی دادگستری و همچنین از سوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران  و سفارت دانمارک برسد.

مترجم رسمی زبان دانمارکی

لازم به ذکر است که در حال حاضر مترجم رسمی زبان دانمارکی در ایران وجود ندارد و شما جهت ترجمه رسمی باید به سفارت دانمارک  در تهران مراجعه نمایید اما اگر سفارت دانمارک  خدمات ترجمه ارائه نمی داد شما می توانید از خدماتترجمه غیر رسمی دارالترجمه پارسیس استفاده نماید و  مدرک خود را به صورت غیر رسمی ترجمه نمایید.

اما لازم است که قبل از اینکه متحمل هزینه شوید از پذیرش ترجمه غیر رسمی توسط سازمان و اداره دولتی مربوطه مطمئن شوید تا هزینه اضافی متحمل نشوید   اما  چناچه ترجمه غیر رسمی به کار شما نمی آید و حتما مدرک شما باید ترجمه رسمی  شود شما می توانید مدرک فارسی خود را به انگلیسی ترجمه رسمی نموده و در کشور دانمارک ترجمه انگلیسی را به دانمارکی به صورت رسمی ترجمه نمایید.

در صورتی که مدرک شما به زبان دانمارکی است و می خواهید به فارسی به صورت رسمی ترجمه شود ، باید در کشور مورد نظر به انگلیسی به صورت رسمی ترجمه نموده و به تایید کنسول ایران در کشور دانمارک رسانده و سپس به تایید وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران  برسد و سپس  ترجمه انگلیسی تایید شده از جانب وزارت امور خارجه را به صورت رسمی به فارسی ترجمه نمایید .

ترجمه رسمی دانمارکی

ترجمه رسمی دانمارکی

معیار مهم انجام ترجمه رسمی دانمارکی

برای انجام ترجمه رسمی دانمارکی از جمله ترجمه مدارک تحصیلی , ریز نمرات , کارت شناسایی ، شناسنامه ، جواز اشتغال بکار، کارت پایان خدمت ، گواهی تجرد ، گواهی فوت ، جواز دفن ، جواز کسب ، سوء پیشینه ، گواهی حصر وراثت ، وکالت نامه ، سند مالکیت ، سند ازدواج ، سند طلاق , رضایت نامه و مواردی از این قبیل لازم است که سفارش ترجمه خود را به یک دفتر ترجمه رسمی مورد تائید قوه قضائیه واگذار نمایید که با سرعت عمل بالا و کیفیت عالی سفارشات ترجمه رسمی دانمارکی را انجام دهد .

دفتر ترجمه رسمی پارسیس

دفتر ترجمه رسمی پارسیس با داشتن کادری مجرب  و متعهد خدمات ترجمه رسمی را در کمترین زمان ممکن  و حتی چند ساعته به شما عزیزان ارائه خواهد داد چنانچه مایل به استفاده از خدمات ترجمه رسمی ما میباشید میتوانید از طریق لینک زیر وارد بخش ثبت سفارش ترجمه شده و سفارش خود را ثبت نمایید.

ثبت سفارش ترجمه رسمی

خدمات دفتر ترجمه رسمی دانمارکی پارسیس

۱- ترجمه رسمی دانمارکی به فارسی با مهر مترجم رسمی دانمارکی قوه قضائیه
۲- ترجمه رسمی دانمارکی به فارسی با مترجم رسمی دانمارکی قوه قضائیه و تایید وزارت امورخارجه
۳- ترجمه رسمی دانمارکی به فارسی با مهر مترجم رسمی دانمارکی قوه قضائیه و تایید دادگستری و وزارت امور خارجه
۴- ترجمه رسمی دانمارکی به فارسی با مهر مترجم رسمی دانمارکی قوه قضائیه و با تایید سفارت و تایید وزارت امورخارجه و تایید دادگستری
۵- ترجمه رسمی فارسی به دانمارکیبا مهرمترجم رسمی دانمارکی قوه قضائیه و با تایید دادگستری و وزارت امور خارجه و تایید سفارت
جهت کسب اطلاع بیشتر از طریق لینک زیر افدام کنید

تماس با دارالترجمه 

سفارت دانمارک در تهران

جهت کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص نحوه تائید مدارک به آدرس  زیر مراجعه فرمایید

سفارت دانمارک در تهران ، بزرگراه صدر ، خیابان الهیه ، پلاک ۱۰

Tel +98 21 2815 5000

سفارت ایران در دانمارک

جهت کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص نحوه تائید مدارک به آدرس  زیر مراجعه فرمایید

سفارت ایران در دانمارک  : SVANEMOELLEVEJ 48 ۲۱۰۰۰ COPENHAGEN ø

تلفن نمایندگی : ۳۹۱۶۰۰۱۹

 

 

, , ,
نوشتهٔ پیشین
ترجمه رسمی ترکمنی
نوشتهٔ بعدی
ترجمه رسمی فنلاندی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست