ترجمه رسمی ترکمنی - دارالترجمه رسمی پارسیس
ترجمه رسمی ترکمنی

ترجمه رسمی ترکمنی

ترجمه رسمی ترکمنی  

ترجمه رسمی ترکمنی عبارت است از ترجمه یک سند  و یا  مدرکی که از یک ارگان دولتی و یا غیردولتی صادر گردیده به گونه ای که برای کلیه سازمان ها و ارگان ها و اشخاص مورد قبول و وثوق باشد .

بنابراین لازم است که  ترجمه رسمی ترکمنی  به فارسی و همچنین ترجمه رسمی فارسی به ترکمنی از سوی مترجم رسمی ترکمنی مورد تایید  و وثوق قوه قضائیه انجام شود تا در صورت نیاز بتوان مهر و امضای مترجم رسمی عربی از سوی دادگستری و همچنین از سوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران  و سفارت ترکمنستان برسد.

مترجم رسمی زبان ترکمنی

لازم به ذکر است که در حال حاضر مترجم رسمی زبان ترکمنی در ایران وجود ندارد و شما جهت ترجمه رسمی باید به سفارت ترکمنستان  در تهران مراجعه نمایید اما اگر سفارت ترکمنستان  خدمات ترجمه ارائه نمی داد شما می توانید از خدماتترجمه غیر رسمی دارالترجمه پارسیس استفاده نماید و  مدرک خود را به صورت غیر رسمی ترجمه نمایید.

اما لازم است که قبل از اینکه متحمل هزینه شوید از پذیرش ترجمه غیر رسمی توسط سازمان و اداره دولتی مربوطه مطمئن شوید تا هزینه اضافی متحمل نشوید   اما  چناچه ترجمه غیر رسمی به کار شما نمی آید و حتما مدرک شما باید ترجمه رسمی  شود شما می توانید مدرک فارسی خود را به انگلیسی ترجمه رسمی نموده و در کشور ترکمنستان ترجمه انگلیسی را به ترکمنی به صورت رسمی ترجمه نمایید.

در صورتی که مدرک شما به زبان ترکمنی است و می خواهید به فارسی به صورت رسمی ترجمه شود ، باید در کشور مورد نظر به انگلیسی به صورت رسمی ترجمه نموده و به تایید کنسول ایران در کشور ترکمنستان رسانده و سپس به تایید وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران  برسد و سپس  ترجمه انگلیسی تایید شده از جانب وزارت امور خارجه را به صورت رسمی به فارسی ترجمه نمایید .

ترجمه رسمی ترکمنی

ترجمه رسمی ترکمنی

معیار مهم انجام ترجمه رسمی ترکمنی

برای انجام ترجمه رسمی ترکمنی از جمله ترجمه مدارک تحصیلی , ریز نمرات , کارت شناسایی ، شناسنامه ، جواز اشتغال بکار، کارت پایان خدمت ، گواهی تجرد ، گواهی فوت ، جواز دفن ، جواز کسب ، سوء پیشینه ، گواهی حصر وراثت ، وکالت نامه ، سند مالکیت ، سند ازدواج ، سند طلاق , رضایت نامه و مواردی از این قبیل لازم است که سفارش ترجمه خود را به یک دفتر ترجمه رسمی مورد تائید قوه قضائیه واگذار نمایید که با سرعت عمل بالا و کیفیت عالی سفارشات ترجمه رسمی ترکمنی را انجام دهد .

دفتر ترجمه رسمی پارسیس

دفتر ترجمه رسمی پارسیس با داشتن کادری مجرب  و متعهد خدمات ترجمه رسمی را در کمترین زمان ممکن  و حتی چند ساعته به شما عزیزان ارائه خواهد داد چنانچه مایل به استفاده از خدمات ترجمه رسمی ما میباشید میتوانید از طریق لینک زیر وارد بخش ثبت سفارش ترجمه شده و سفارش خود را ثبت نمایید.

ثبت سفارش ترجمه رسمی

خدمات دفتر ترجمه رسمی ترکمنی پارسیس

۱- ترجمه رسمی ترکمنی به فارسی با مهر مترجم رسمی ترکمنی قوه قضائیه
۲- ترجمه رسمی ترکمنی به فارسی با مترجم رسمی ترکمنی قوه قضائیه و تایید وزارت امورخارجه
۳- ترجمه رسمی ترکمنی به فارسی با مهر مترجم رسمی ترکمنی قوه قضائیه و تایید دادگستری و وزارت امور خارجه
۴- ترجمه رسمی ترکمنی به فارسی با مهر مترجم رسمی ترکمنی قوه قضائیه و با تایید سفارت و تایید وزارت امورخارجه و تایید دادگستری
۵- ترجمه رسمی فارسی به ترکمنیبا مهرمترجم رسمی ترکمنی قوه قضائیه و با تایید دادگستری و وزارت امور خارجه و تایید سفارت
جهت کسب اطلاع بیشتر از طریق لینک زیر افدام کنید

تماس با دارالترجمه 

سفارت ترکمنستان در تهران

جهت کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص نحوه تائید مدارک به آدرس  زیر مراجعه فرمایید

سفارت ترکمنستان در تهران ، فرمانیه ، خیابان براتی ،پلاک ۳۴

تلفن:۲۲۲۰۶۷۳۱-۲۲۲۰۶۳۰۶

سفارت ایران در ترکمنستان

جهت کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص نحوه تائید مدارک به آدرس  زیر مراجعه فرمایید

سفارت ایران در ترکمنستان  : NO: 3 – TEHRAN ST- ASHGHABAD-TURKMENSTAN

تلفن نمایندگی : ۳۴۹۳۶۱, ۶۵ – ۳۴۱۴۵۲-۳۴۷۹۶۳-۳۴۹۳۴۲

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
ترجمه رسمی بنگالی
نوشتهٔ بعدی
ترجمه رسمی دانمارکی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست