ترجمه رسمی بلاروسی - دارالترجمه رسمی پارسیس
ترجمه رسمی بلاروسی

ترجمه رسمی بلاروسی

ترجمه رسمی بلاروسی  

ترجمه رسمی بلاروسی عبارت است از ترجمه یک سند و یا مدرکی که از یک ارگان دولتی یا غیر دولتی صادر گردیده و برای کلیه سازمان ها و ارگان ها و اشخاص مورد قبول و وثوق باشد لازم به ذکر است که ترجمه رسمی بلاروسی باید توسطمترجم رسمی مورد تایید و  وثوق قوه قضائیه که صلاحیت ایشان توسط این نهاد تایید گردیده از بلاروسی  به فارسی و یا از فارسی به بلاروسی ترجمه گردد و همچنین در صورت نیاز مهر مترجم رسمی بلاروسی  از سوی دادگستری گواهی شود و به تایید وزارت امور خارجه  جمهوری اسلامی ایران برسد و همچنین در صورت نیاز به تائید سفارت بلاروس  برسد .

مترجم رسمی زبان بلاروسی

لازم به ذکر است که در حال حاضر مترجم رسمی زبان بلاروسی در ایران وجود ندارد و شما جهت ترجمه رسمی باید به سفارت بلاروس  در تهران مراجعه نمایید اما اگر سفارت بلاروسی  خدمات ترجمه ارائه نمی داد شما می توانید از خدماتترجمه غیر رسمی دارالترجمه پارسیس استفاده نماید و  مدرک خود را به صورت غیر رسمی ترجمه نمایید.

اما لازم است که قبل از اینکه متحمل هزینه شوید از پذیرش ترجمه غیر رسمی توسط سازمان و اداره دولتی مربوطه مطمئن شوید تا هزینه اضافی متحمل نشوید   اما  چناچه ترجمه غیر رسمی به کار شما نمی آید و حتما مدرک شما باید ترجمه رسمی  شود شما می توانید مدرک فارسی خود را به انگلیسی ترجمه رسمی نموده و در کشور بلاروس ترجمه انگلیسی را به بلاروسی به صورت رسمی ترجمه نمایید.

در صورتی که مدرک شما به زبان بلاروسی است و می خواهید به فارسی به صورت رسمی ترجمه شود ، باید در کشور مورد نظر به انگلیسی به صورت رسمی ترجمه نموده و به تایید کنسول ایران در کشور بلاروس   رسانده و سپس به تایید وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران  برسد و سپس  ترجمه انگلیسی تایید شده از جانب وزارت امور خارجه را به صورت رسمی به فارسی ترجمه نمایید .

ترجمه رسمی بلاروسی

ترجمه رسمی بلاروسی

معیار مهم انجام ترجمه رسمی بلاروسی

برای انجام ترجمه رسمی بلاروسی از جمله ترجمه مدارک تحصیلی , ریز نمرات , کارت شناسایی ، شناسنامه ، جواز اشتغال بکار، کارت پایان خدمت ، گواهی تجرد ، گواهی فوت ، جواز دفن ، جواز کسب ، سوء پیشینه ، گواهی حصر وراثت ، وکالت نامه ، سند مالکیت ، سند ازدواج ، سند طلاق , رضایت نامه و مواردی از این قبیل لازم است که سفارش ترجمه خود را به یک دفتر ترجمه رسمی مورد تائید قوه قضائیه واگذار نمایید که با سرعت عمل بالا و کیفیت عالی سفارشات ترجمه رسمی بلاروسی را انجام دهد .

دفتر ترجمه رسمی پارسیس

دفتر ترجمه رسمی پارسیس با داشتن کادری مجرب  و متعهد خدمات ترجمه رسمی را در کمترین زمان ممکن  و حتی چند ساعته به شما عزیزان ارائه خواهد داد چنانچه مایل به استفاده از خدمات ترجمه رسمی ما میباشید میتوانید از طریق لینک زیر وارد بخش ثبت سفارش ترجمه شده و سفارش خود را ثبت نمایید.

ثبت سفارش ترجمه رسمی

خدمات دفتر ترجمه رسمی بلاروسی پارسیس

۱- ترجمه رسمی بلاروسی به فارسی با مهر مترجم رسمی بلاروسی قوه قضائیه
۲- ترجمه رسمی بلاروسی به فارسی با مترجم رسمی بلاروسی قوه قضائیه و تایید وزارت امورخارجه
۳- ترجمه رسمی بلاروسی به فارسی با مهر مترجم رسمی بلاروسی قوه قضائیه و تایید دادگستری و وزارت امور خارجه
۴- ترجمه رسمی بلاروسی به فارسی با مهر مترجم رسمی بلاروسی قوه قضائیه و با تایید سفارت و تایید وزارت امورخارجه و تایید دادگستری
۵- ترجمه رسمی فارسی به بلاروسیبا مهرمترجم رسمی بلاروسی قوه قضائیه و با تایید دادگستری و وزارت امور خارجه و تایید سفارت
جهت کسب اطلاع بیشتر از طریق لینک زیر افدام کنید

تماس با دارالترجمه 

سفارت بلاروس در تهران

جهت کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص نحوه تائید مدارک به آدرس  زیر مراجعه فرمایید

سفارت بلاروس در تهران ، زعفرانیه،خیابان آسف ، خیابان طاهری -پلاک ۱

تلفن: ۲۲۷۵۲۲۲۹ ، نمابر:۲۲۷۵۱۳۸۲

سفارت ایران در بلاروس

جهت کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص نحوه تائید مدارک به آدرس  زیر مراجعه فرمایید

سفارت ایران در بلاروس  : ۴۱a Starovilenski trakt St. MINSK,REPUBLIC OF BELARUS 220012

تلفن نمایندگی : ۲-۳۳۵۵۳۰۰

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
ترجمه رسمی باسکی
نوشتهٔ بعدی
ترجمه رسمی بنگالی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست