10 شرکت برتر انتشار کتاب - دارالترجمه رسمی پارسیس
سایت های برتر انتشار کتاب

10 شرکت برتر انتشار کتاب

10 شرکت برتر انتشار آنلاین کتاب

از لوح های سفالی گرفته تا کتاب های صوتی ، صنعت نشر راه بسیار طولانی را طی کرده است. در حالی که کتابها در مقابل کتابهای الکترونیکی همچنان بزرگترین بحث در بین کتابشناسان است ، رسانه چاپ و نشر کتاب امروزی  کاملاً متفاوت از کتابهایی است که هزاران سال پیش در دنیا وجود داشته است. اکنون با یک چشم برهم زدن  به میلیون ها کتاب الکترونیکی دسترسی داریم.

امروزه در سراسر جهان سایت های معتبر فروش و نشر کتاب های ترجمه شده به سایر زبانها بسیار متداول تر شده است , به دلیل رواج روز افزون نیاز بشر به تحقیق و توسعه مردم ایده های ناب خود را در جای دیگری رشد میدهند .

ما در اینجا 10 شرکت برتر انتشارات آنلاین کتاب در دنیا را معرفی خواهیم کرد , اگر نیاز به انتشار و ترجمه کتاب خود به سایر زبان ها را دارید با ما همراه باشید .

 

انتشار کتاب بر روی لوح های گلی

در حالی که ما در حال حاضر رمان های مورد علاقه خود را در لوح های الکترونیکی می خوانیم ، حدود 3500 سال قبل از میلاد مسیح، مردم از طریق لوح های گلی می خوانند. تاریخچه استفاده از خشت برای انتشار نوشته‌ها و کتاب مقدس نخستین بار در شهر بین النهرین کشف شد ، جایی که نژاد سومری سبک نوشتاری بنام خط میخی را به هم زد. نویسندگان روی لوحهای خشت مرطوب نوشتند و آنها را در یک کوره خشک کردند. روش خشک کردن آتش باعث دوام و ماندگاری کتاب شد. این زبان و به شکل نوشتاری راه بسیاری از زبان های مختلف و مکتوب دیگر را در کشورهای مختلف مانند کره ، چین و پارس هموار کرده است.

امروزه در سراسر جهان سایت های معتبر فروش و نشر کتاب های ترجمه شده به سایر زبانها بسیار متداول تر شده است , به دلیل رواج روز افزون نیاز بشر به تحقیق و توسعه مردم ایده های ناب خود را در جای دیگری رشد میدهند .

ما در اینجا 10 شرکت برتر انتشارات آنلاین کتاب در دنیا را معرفی خواهیم کرد , اگر نیاز به انتشار و ترجمه کتاب خود به سایر زبان ها را دارید با ما همراه باشید .

اما قبل از معرفی اگر نیاز به خدمات ویژه ترجمه کتاب به زبان های مختلف را دارید بدانید که ما می توانیم  در همه زبان های شاخص این خدمات را ارائه دهیم زبان های شاخص ما برای ترجمه در دپارتمان های مختلفی خلاصه می شوند از جمله دپارتمان ترجمه انگلیسی برای ترجمه های کتاب به زبان انگلیسی ,دپارتمان ترجمه ترکی برای ترجمه کتاب به زبان ترکی استانبولی,دپارتمان ترجمه آلمانی برای ترجمه آلمانی کتاب و سایر زبان ها

شرکتهای خود نشر

شرکتهای خود نشر

انتشار و چاپ کتاب

وقتی صحبت از انتشار و چاپ کتاب میگردد به طور کلی دو حالت اتفاق می افتد حالت اول انتشار و چاپ کتاب به صورت فیزیکی است که توسط ناشران کتاب با قراردادی که بین مولفان و ناشران بسته میگردد اقدام به انتشار کتاب میکنند و حق مولفه نیز نادیده گرفته نمی شود  و حالت دوم همان سایتهای برتر انتشار کتاب به صورت آنلاین است این سایت ها به نوعی با عنوان شرکت های خود نشر شناخته میگردند .

در شرکتهای خود نشر هیچ نامه و یا مهلتی برای انتشار وجود ندارد شما میتوانید هر زمان که ایداه مناسبی دارید در قالب کتاب آن را منتشر کنید .

از انجا که تاکنون تعداد بسیاری از شرکت های برتر انتشارات کتاب یا همان خود نشر ها در سطح اینترنت وجود دارند لذا شناخت بهترین شرکت های خود نشر برای همکاری با آنها برای نویسندگان عزیز بسیار مهم خواهد بود .

ما در اینجا 10 توصیه برتر برای انتخاب بهترین گزینه های خود نشر برای نویسندگان را معرفی خواهیم کرد پس با ما همراه باشید .

AuthorLab

آیا تا به حال احساس کرده اید که دنیای انتشار و چاپ فیزیکی کتاب چه قدر دردسر ساز و پر از موانع خواهد بود ؟

انتشارات کتاب به صورت آنلاین توسط سایت های برتر جهان بسیار با صرفه تر از چاپ فیزیکی کتاب خواهد بود ما میدانیم که به شما چه سایت هایی را معرفی کنیم تا کمک کننده باشد .

AuthorLab حدس و گمان را از نگارش و نشانه گذاری کتاب خارج می کند و چقدر نویسندگان باید برای چیزهای مهمی مانند جلد کتاب ، چیدمان چاپ ، چیدمان کتاب ، مطالب تبلیغاتی ، تبلیغات رسانه های اجتماعی و سایر موارد به شدت خرج کنند.

AuthorLab همه چیز شما برای بازاریابی و تبلیغ کتاب خود است. شما میتوانید از خدمات 15 روزه رایگان آن بهره مند شوید .

IngramSpark

شاید برای اولبن بار است که نام ingram spark  را شنیده اید لذا بهتر است بدانید اینگرام به نویسندگان خود امکان چاپ کتاب های با کیفیت بالا در بسیاری از اندازه ها و قالب های مختلف را ارائه می دهد.

اما قطعاً انواع روش چاپ تنها دلیل استفاده از اینگرام نیست. با استفاده از خدمات معتبر سایت ingram spark  می توانید این امکان را به فروشگاه Ingram اضافه کنید که به شما امکان می دهد کتاب شما توسط کتابخانه ها ، کتابفروشی ها ، فروشگاه های هدایا و سایر فروشگاه های خرده فروشی در سراسر جهان سفارش داده شود.

اینگرام از این نظر ویژه است که به شما امکان می دهد تخفیف های عمیقی ارائه دهید شما در این سایت با ناشران مختلفی به صورت آنلاین آشنا میشوید لذا این سفارشات همانطور که در بالا گفته شد در باکس کارتابل شما در سایت اینگرام داده می شود  .

اینگرام نه تنها کتاب شما را در دسترس فروشگاه های فیزیکی قرار می دهد بلکه یکی از بزرگترین شبکه های توزیع کتاب در جهان را نیز دارد. کتاب الکترونیکی شما نه تنها در آمازون قابل دسترسی خواهد بود بلکه در iBookstore ، Barnes & Noble نیز در دسترس خواهد بود

در حالی که اینگرام برای هر کتاب مبلغ کمی را تعیین می کند ، ارزش آن را دارد که کتاب هایتان را به روشی که می خواهید چاپ کنید   آنها را در کاتالوگ اینگرام نشان دهید.

 

انتشارات Kindle Direct /KDP

Kindle Direct به عنوان یکی از مهمترین سیستم عامل های انتشار دهنده  کتاب در جهان  می باشد از طریق این سیستم کتاب های انتشار یافته توسط سایت آمازون به رایگان در دسترس است  و از نظر نویسندگان آنها بسیار مورد اعتماد و احترام است .

خدمات kindle  تحت حمایت خانواده فروشگاه آنلاین آمازون بوده و بر خلاف سایر ناشران کتاب الکترونیکی , میتوانید کتاب خود را به صورت آنلاین حتی پس از انتشار به روز رسانی و تغییرات دهید .

اگر به دنبال پیدا کردن بزرگترین بازار کتاب های هنری و ادبیات هستید  ، انتشارات Kindle Direct  بسیار به کارتان خواهد آمد .

خدمات انتشارات آنلاین کتاب توسط Kindle

  • KDP مخفف Kindle Direct Publishing  به شما امکان می دهد چاپ و کتابهای الکترونیکی منتشر کرده و هر دو را در com بفروشید.
  • KDP همچنین به شما امکان می دهد تا با استفاده از قیمت عمده فروشی آنها ، مقدار کمی از کتاب های خود را سفارش دهید با استفاده از گزینه توزیع گسترده آنها ، آمازون کتاب شما را در اختیار توزیع کنندگان قرار می دهد تا کتابفروشان و کتابخانه ها بتوانند کتاب شما را پیدا کنند و سفارش دهند.

توجه داشته باشید که کتابفروشی ها و کتابخانه ها با توجه به حضور آمازون در بازار خود و همچنین برخی از سیاست هایی که حاشیه کمی پایین تر از سایر توزیع کنندگان عمده فروشی دارند ، نسبت به خرید کتاب از طریق این گزینه محتاط هستند.

Kobo

Kobo در هر لیست که برای شما ارائه می شود امروزه  در لیست های پیشنهادی برای بهترین شرکت های خود نشر قرار دارد.

Kobo محبوب ترین کتابخوان و خرده فروشی کتاب در کانادا است که در آن مسئولیت یک چهارم از کل فروش کتاب را دارد.

سایت انتشارات kobo  صرف نظر از رویکرد خاص خود  ، همچنان در صنعت خود نشر یک غول است . و از اینکه می خواهید از فروش کتاب های الکترونیکی کانادا چشم پوشی کنید ، پشیمان می شوید.

Smashwords

سایت Smash words  به عنوان رابط قوی عمل میکند شما با ارسال کتاب دیجیتال خود به این سایت میتوانید همزمان به  همه سایت ها و شرکت های خود نشر برتر در جهان دسترسی پیدا کنید

 آنها بزرگترین توزیع کننده کتاب الکترونیکی نویسندگان خود نشر در جهان هستند

BookBub

BookBub کمی متفاوت از سایر شرکتهای خود نشر در این  مقاله است اما از اهمیت کمتری برخوردار نیست. BookBub یک سایت تبلیغی کتاب است که مورد توجه بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا می باشد .

Apple book

چگونه اپل بوک واجد شرایط بهترین لیست شرکت های انتشارات خود شد؟ 

شما احتمالاً در حال فکر کردن هستید “آیا Apple Book چیزی نیست که من برای خرید کتاب در iPad و iPhone خود استفاده کنم؟” حدس شما درست است و دقیقا به همین دلیل است که Apple Books بسیار مهم است.

اگر نویسنده هستید ، می توانید کتابهای خود را در iBooks منتشر کنید. اگر میخواهید کتاب های ترجمه شده خود را قالب بندی استاندارد کنید از سیستم ibooks  اپل بهره ببرید

 

Draft 2 Digital

این سایت دقیقا مانند smashwords  به شما امکان می دهد کتاب الکترونیکی خود را در یک پورتال بارگذاری کنید و آن را  برای بسیاری از فروشندگان مختلف کتاب الکترونیکی توزیع کنید. در حالی که Draft 2 Digital دیجیتال لیست کمی کوچکتر از سایت های توزیع دارد ، آنها کتاب الکترونیکی شما را برای شما قالب بندی می کنند که این یک ویژگی واقعا خوب است.

Lulu

با نام دقیق  LULU  آشنا شوید سایت لولو به سرعت به عنوان یکی از بهترین شرکتهای خود نشر  مطرح شد. لولو به خاطر توجه به جزئیات ، به خوبی شناخته شده است ، در واقع ، سایت لولو هر روز حدود 1000 عنوان جدید منتشر می کند!

Book Baby

سایت انتشار کتاب آنلاین book baby  با شعار همیشگی خود با عنوان آماده باش , تنظیم کن و انتشارده با استقبال بسیاری از نویسندگان روبرو است , رابط کاربری بسیار آسان سایت book baby  از اولویت آن محسوب می گردد

زیرا انتشار یک کتاب ترجمه شده   می تواند پیچیده باشد. کار book baby  این است که این فرآیند را آسان کند زیرا معاملات چاپ و نشر سنتی قرن گذشته بسیار است.

نشر  کتاب به روش اصولی برای نویسندگان مستقر در ایران  بهترین راه است. اگر چنین نویسنده ای هستید – یا داستانی تماشایی دارید ، کاملاً هنری – این مقاله برای شما نگارش شده است .

نوشتهٔ پیشین
ترجمه کتاب گرجی
نوشتهٔ بعدی
تاریخ انتشار و چاپ کتاب

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست