ترجمه مقاله انگلیسی - دارالترجمه رسمی پارسیس

ترجمه مقاله انگلیسی

ترجمه مقاله انگلیسی از زبان انگلیسی به سایر زبان ها و یا بالعکس تنها در دفتر ترجمه انگلیسی پارسیس انجام میگردد .

ترجمه مقاله زمانی مهم به نظر می رسد که توسط مهارت مترجم انگلیسی و خلاقیت و دانش عمیق شخصی او به یک موضوع خاص انجام شود , ترجمه مقاله به عنوان یک ترجمه تخصصی در زمینه های مختلف شناخته می گردد .

ما در دارالترجمه رسمی قادریم بیش از 120 زبان زنده دنیا را تحت پوشش قرار دهیم اولویت ما ترجمه مقاله انگلیسی به زبان های شاخصی است که تقاضا برای ان بسیار زیاد است از جمله :

  • ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی و بالعکس
  • ترجمه مقاله انگلیسی به آلمانی و بالعکس
  • ترجمه مقاله انگلیسی به ترکی استانبولی و بالعکس

و همچنین زبانی چون فرانسه , چینی , عربی و سایر زبان ها , لذا اگر نیاز به ثبت سفارش ترجمه دارید تنها کافیت از طریق لینک زیر اقدام نمایید

ثبت سفارش ترجمه مقالات

 

 

ترجمه مقالات انگلیسی چگونه خواهد بود ؟

ترجمه مقالات به زبان انگلیسی و سایر زبان ها در تیم تخصصی ترجمه انگلیسی پارسیس توسط مترجمان ارشد و تخصصی که خود دارای نمونه مقالات ژورنال در سایت های تخصصی چون ساینس دایرکت , امرالد و غیر دارند انجام می شود , آنها با ساختار استاندارد مقالات شما آشنا بوده و از قادرند در این موضوع به شما مشاوره دهند

آیا ترجمه مقاله انگلیسی مناسب انتشار در سایت های ژورنال است ؟

بله تمامی ترجمه های تخصصی مقالات تنها توس مترجمان تخصصی و نخبه انجام شده لذا با توجه به استاندارد بودن این ترجمه ها درصد پذیرش مقالات شما در ژورنال های معتبر بسیار بالا خواهد رفت

مدت زمان ترجمه مقاله انگلیسی

اگر بخواهیم یک زمان تقریبی از ترجمه تخصصی مقالات ژورنال برای شما ارائه کنیم باید بدانید که هر مترجم تخصصی به طور میانگین میتواند روزانه 2000 الی 35000 کاراکتر را ترجمه دقیق و تخصصی نماید بنابراین اگر مقاله شما بیش از این تعداد کاراکتر باشد به همان میزان طول خواهد کشید

قیمت ترجمه مقاله انگلیسی

شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه و زمان ترجمه مقاله باید در سایت صفحه اصلی بخش ثبت سفارش ترجمه درخواست رایگان خود را ارائه نمایید کارشناسان در همان روز کاری از طریق ایمیل به شما اعلام هزینه و زمان میکنند و یا میتوانید از صفحه اصلی سایت بخش چت آنلاین در گوشه سایت به صورت 24 ساعته با پشتیبانی صحبت نمایید

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

اگر به دنبال ترجمه مقالات انگلیسی خود به زبان فارسی برای استفاده از پایان نامه های دانشگاهی و یا پروژه های تحقیقاتی است هدف شما باید تنها در خصوص خدمات ترجمه مقاله ژورنال باشد  , زیرا مقالات ژورنالی که در سایت های مختلفی چون ساینس دایرکت که از معتبر ترین سایت های نمایه سازی مقالات ژورنال است به زبان انگلیسی بوده و دانشجویان و یا محققانی که میخواهند این مقالات را به عنوان یک رفرنس داغ در پروژه های خود استفاده کنند چاره ای جز استفاده از خدمات ترجمه تخصصی مقالات انگلیسی به فارسی ندارند .

ما یک تیم متشکل از مترجمین تخصصی و نخبه انگلیسی در دارالترجمه رسمی انگلیسی پارسیس در اختیار داریم تا بتوانند ترجمه مقاله شما را به دقت بررسی کرده و خرجی با کیفیت را در مهلت مقرر شده به شما تحویل دهند .

بازبینی ترجمه مقاله انگلیسی

تمامی مقالاتی که توسط مترجمین تخصصی پارسیس از زبان انگلیسی به سایر زبان ها ترجمه می شوند از لحاظ گرامری و سبک نوشتاری خطایابی و بررسی شده و پس بازبینی نهایی تحویل مشتری خواهد شد .

ترجمه آنلاین مقاله انگلیسی

آنچه مشتریان همواره به دنبال آن هستند ساده بودن روند ترجمه به دور از هر گونه پیچیدگی است , این بدین معنی است یک کاربر وقتی درخواست ترجمه دارد ممکن است نتواند همواره به صورت حضوری در دفتر ترجمه رسمی حضور پیدا کند لذا خدمات ترجمه آنلاین در پارسیس به طور نامحدود و هر لحظه از شبانه روز در بستر اینترنت فعال بوده و تمام سفارشات از این طریق انجام خواهد شد . این خدمات باعث رضایت هرچه بیشتر مشتریان بوده و نکته جالب توجه این است پاسخگویی به سفارشات به صورت فوری خواهد بود .

ترجمه آنلاین چیزی است که امروزه پیدا کردن آن بسیار آسان است. در سالهای اخیر ، بسیاری از خدمات ترجمه آنلاین رایگان ، ترجمه از زبان های خارجی یا ترجمه معکوس انگلیسی به یک زبان خارجی را برای کاربران ارائه داده اند. ترجمه آنلاین چیزی است که بسیاری از مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند ، به ویژه دانشجویان دانشگاه که مجبورند مقالات را به سایر زبان های دیگر ترجمه کنند.

ترجمه انگلیسی به سایر زبان ها

ترجمه انگلیسی به سایر زبان ها

کیفیت ترجمه مقاله به زبان انگلیسی

ترجمه زبان انگلیسی امروزه به عنوان یک ضرورت اساسی برای هر شغل و درخواستی است , اگر به دنبال موفقیت در قرن 21 هستید , ارتباط حرفه ای و مستقیم به زبان انگلیسی کلید موفقیت در پروژه های علمی و تحقیقاتی است , زیرا امروزه زبان انگلیسی زبان بین المللی شناخته شده ودر جهان بیش از 53 کشور به این زبان واقف هستند .

لذا همواره ترجمه مقاله به زبان انگلیسی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار خواهد بود . در ادامه در صورت آشنایی با جیگاه ترجمه زبان انگلیسی بد نیست بر روی لینک زیر کلیک کنید

خدمات ترجمه زبان انگلیسی در ایران 

 

ما در دارالترجمه انگلیسی پارسیس خدمات ترجمه بیش از 100 زبان  را به سایر زبان ها از جمله  انگلیسی با کیفیت انجام می دهیم لذا ما  روی آنچه می توانیم انجام دهیم متمرکز خواهیم شد و به شما امکان می دهیم آنچه را که شما انجام می دهید بهتر انجام دهید.

مهم نیست نوع محتویات ترجمه های انگلیسی شما در چه حوزه ای باشد  ، تیم هایی از مترجمان حرفه ای انگلیسی با دانش و تجربه مناسب در این زمینه داریم. آنها علاوه بر اینکه می توانند تفاوت های ظریف انگلیسی را درک کنند ، در زمینه های زیر دارای تخصص هستند:

ترجمه های تخصصی مالی ، IT ترجمه های تخصصی حوزه  ، فروش ، بازاریابی ، رسانه ،  ترجمه حقوقی ، مسافرتی ، نرم افزاری ، تجارت ، مخابرات ، ، روابط عمومی ،  ترجمه پزشکی ، دولتی  ، بیمه و ادبیات.

مهارت مترجم انگلیسی

ما تیم هایی از مترجمان انگلیسی و مترجمان زبان مادری که حداقل به 2 زبان مبدا و مقصد شما واقف هستند در اختیار داریم .

ما در جذب مترجم  مجموعه ای از مهارت ها و تخصص ها با تجربه گسترده در زمینه کاری خویش از زبان انگلسی به سایر زبان ها جمع کرده ایم. ما به طور معمول دانش و نقاط قوت تیم های مترجم انگلیسی ما را با پروژه خاص شما و نیازهای خاص بازار انگلیسی  سنجیده ایم .

خدمات انجام شده توسط تیم های مترجم انگلیسی  پارسیس  ما شامل ویرایش و بازبینی مجدد  به صورت کاملا رایگان در مدت زمان گارانتی ترجمه خواهد بود .

کارشناسان  ترجمه به صورت مستقل و بدون پرداخت هزینه اضافی این کار را برای شما انجام خواهند داد .

ترجمه مقاله انگلیسی به سایر زبان ها

ترجمه مقاله به زبان های دیگر کار ساده ای نیست ، زیرا برای رسیدن به یک ترجمه با کیفیت باید واژگان بسیار غنی داشته باشید. علاوه بر این ، شما همچنین باید بدانید که چگونه یک کلمه را ترجمه کنید – یا عبارتی را ترجمه کنید – در حالی که زمینه  تخصصی و گسترده تری را در نظر خواهید گرفت .

بعضی اوقات افراد نیز به ترجمه معکوس به هر زبان خارجی دیگری  دارند . یکی از بزرگترین مزایای  خدمات ترجمه انگلیسی به سایر زبان ها به صورت آنلاین  این است که آنها به کاربران این امکان را می دهند که ترجمه ای با کیفیت را به روشی دقیق و آسان دریافت کنند.

اگر میخواهید با ابزار های ترجمه آنلاین مقالات آشنا شوید مطلب زیر را مطالعه نمایید

آشنایی با خدمات ترجمه آنلاین

 

کاربرد فرهنگ لغت انگلیسی

فرض کنید شما با یک دوست خارج از کشور مکالمه آنلاین دارید و برای بیان افکار خود به طور موثر می بایست فرهنگ لغت پیدا کنید؟ فقط یک فرهنگ لغت آنلاین میتوانید انتخاب کنید ، کلمه را تایپ کنید و در عرض چند ثانیه ترجمه خود را برای استفاده آماده کنید.

یا بگویید که می خواهید برخی از محصولات را به صورت آنلاین خریداری کنید ، محصولی که در کشور شما وجود ندارد. شما به برخی از سایت های حراجی می روید و شروع به مرور می کنید تا اینکه کالای کاملی را که همیشه در آن خواب دیده اید پیدا کنید.

ترجمه هوشمند انگلیسی 

اگر شما نمی توانید بعضی از کلمات نوشته شده در توضیحات محصول را درک کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که از یکی از  نرم افزار های ترجمه هوشمند را در سراسر وب  پیدا کنید  ، متنی را که می خواهید ترجمه کنید ، کپی کنید و در سایت ترجمه آنلاین قرار دهید و در مدت زمان فقط چند ثانیه قادر به خواندن آن باشید. ترجمه و درک برخی از اطلاعاتی که می تواند برای شما بسیار حیاتی باشد.

ما در زمینه  تخصصی  خاص شما مترجمان متخصص داریم. همه مترجمان ما سالها تجربه دارند که بطور خاص با متون دانشگاهی کار می کنند و حداقل مدرک دانشگاهی یا بالاتر را کسب کرده اند. متن شما را با یک مترجم دانشگاهی که تجربه و تخصص خاصی در زمینه ترجمه شما دارد مطابقت خواهیم داد.

بسیاری از مترجمان ما دارای موقعیت های دانشگاهی هستند و همه تجربه نوشتن در نشریات دانشگاهی را دارند. علاوه بر این ، هر پروژه ترجمه علمی که ما روی آن کار می کنیم توسط یکی از سردبیران ما بررسی می شود قبل از اینکه ما آن را برای بررسی به شما ارسال کنیم.

ترجمه مقالات خود و آماده سازی آنها برای ارسال

علاوه بر اطمینان از ترجمه مقاله شما ، می توانیم آن را مطابق با شیوه نامه ژورنال خاصی که قصد انتشار آن را دارید تهیه کنیم. نسخه های تجدید نظر شده و به نوبه خود ، انتشار استاندارد که شاید کمتر کسی این خدمات را انجام دهد .

همچنین این اطمینان را می بخشد که شما از هرگونه اطلاعات مهم کتابشناختی صرف نظر نکرده و استنادها و کتابشناسی شما مطابقت داشته باشد.

ما مقالات را در بسیاری از زمینه ها ترجمه کرده ایم ، از جمله  موارد زیر اما محدود به این موارد نیستید:

ترجمه مقالات پزشکی

ما در همه زمینه های پزشکی از جمله جراحی ، کودکان ، انکولوژی ، پوست و موارد دیگر متخصص زبان داریم. همه مترجمان پزشکی ما دارای سوابق زیست شناسی و پزشکی گسترده هستند و برخی حتی خود پزشکان هستند. ما تجربه کار در کارآزمایی بالینی ، تحقیقات پزشکی دانشگاهی ، داروسازی ، سوابق پزشکی شخصی و موارد دیگر را داریم. در صورتی که نیاز به آشنایی با مقاله ترجمه شده رشته  پزشکی دارید خالی از لطف نیست مقاله زیر را نیز مطالعه کنید

خدمات ترجمه پزشکی

ترجمه های علوم انسانی

ما به محققان كمك می كنیم كه سخنرانی ها ، مقالات و كتاب های خود را در همه زمینه های علوم انسانی از جمله تاریخ ، فلسفه ، ادبیات ، آموزش و  غیره  ترجمه كنند.

کتابهایی که ما روی آنها کار کرده ایم  برای بسیار انتشارات دانشگاهی و معتبر منتشر شده اند مقالاتی که ترجمه کرده ایم در مجلات معتبر دانشگاهی  توسط دانشجویان در سایت های چون ساینس دایرکت , امرالد منتشر شده اند. پس از اتمام ترجمه ، پیش نویس پس از آن به یکی از سردبیران ما منتقل می شود تا کیفیت و دقت را بررسی کند.

ترجمه های علوم اجتماعی

ما می توانیم به شما کمک کنیم تحقیقات خود را به انگلیسی یا زبان مورد نظر خود ترجمه کنید. متخصصان زبان ما در همه زمینه های مختلف دانشگاهی اعم از اقتصاد ، حقوق ، جامعه شناسی ، روابط بین الملل ، علوم سیاسی ، روانشناسی و غیره تخصص دارند. ما تجربه گسترده ای در ترجمه هر دو مطالعه کیفی و کمی داریم و شما را با کارشناس زبان برتر رشته خود مطابقت خواهیم داد.

ترجمه تخصصی کتاب الکترونیکی

کتاب الکترونیکی  به عنوان یک محصول دیجیتالی است که از متون , تصاویر , جداول و یا نمودار ها تشکیل شده است امروزه در سرار جهان در سایت های فروش آنلاین کتاب که اقدام به انتشار دیجیتالی میکنند , کتاب الکترونیکی نقش بسزایی ایفا کرده است.

ما همچنین خدمات ترجمه انگلیسی کتاب الکترونیکی شما را در فرمت صحیح و قالب بندی استاندارد قادریم به تمامی زبان تحت پوشش خود ترجمه نماییم , مترجمینی که در ترجمه کتاب انکترونیکی انگلیسی کار میکنند در زمینه تخصصی خود چندین تست ترجمه را پشت سر گذاشته اند .

هنگامی که مقاله خود را در سیستم ما بارگذاری می کنید و زمینه ترجمه مانند ترجمه فنی ، ترجمه پزشکی یا ترجمه قانونی را مشخص می کنید ، ما پیش خواهیم رفت و سند شما را به یک مترجم مقاله تخصصی اختصاص می دهیم. درباره خدمات ترجمه کتاب الکترونیکی بیشتر بدانید

آشنایی با خدمات ترجمه کتاب الکترونیکی

 

رضایت و کیفیت در ترجمه های مقاله انگلیسی

در اینجا در وب سایت دارالترجمه رسمی پارسیس ما لیست طولانی از پیام مشتریان را دریافت میکنیم اما به صورت خلاصه میتوانید صدای انها را که باعث دلگرمی ما است گوش کنید ( صدای مشتری )

اگر به دنبال یک تیم حرفه ای هستید خوشحال می شویم  که به ما مراجعه کرده و پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. اجازه ندهید که مقاله شما اشتباه ترجمه شوند  و امروز از ما نقل قول کنید تا یک سرویس ترجمه برتر مقاله متناسب با نیاز شما دریافت کنید!

Parsistrans.com  یک پیشرو در زمینه حرفه ای خدمات ترجمه تخصصی انگلیسی است. در حالی که انگلیسی یکی از زبانهای جهانی است ، ممکن است بسته به کشور ، به ویژه ایالات متحده و انگلیس ، متفاوت باشد. ما مفتخریم که خدمات ترجمه انگلیسی ، را با قیمت های رقابتی برای انگلستان ارائه کنیم. همچنین ممکن است ترجمه های انگلیسی را برای سایر کشورهای انگلیسی زبان از جمله استرالیا ، نیوزیلند و ایرلند بومی سازی کنیم.

ما به خصوص در ترجمه های انگلیسی و حرفه ای با حجم بالا و پیچیده تخصص داریم و در نتیجه زمان های چرخش سریع تر و نرخ رقابتی بیشتری حاصل می شود.

[us_blog layout=”smallsquare” columns=”2″ pagination=”ajax” items=”” show_date=”1″ show_author=”1″ show_categories=”1″ show_tags=”1″ show_comments=”1″ show_read_more=”1″ categories=”%d8%aa%d8%b1%d8%ac%d9%85%d9%87-%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d9%87″ filter=””]
, , , ,
نوشتهٔ پیشین
ترجمه رسمی فنلاندی
نوشتهٔ بعدی
آموزش ترجمه زبان چکی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست