ترجمه رسمی بنگالی - دارالترجمه رسمی پارسیس
ترجمه رسمی بنگالی

ترجمه رسمی بنگالی

ترجمه رسمی بنگالی  

ترجمه رسمی بنگالی عبارت است از ترجمه یک سند و یا مدرکی که از یک ارگان دولتی یا غیر دولتی صادر گردیده و برای کلیه سازمان ها و ارگان ها و اشخاص مورد قبول و وثوق باشد لازم به ذکر است که ترجمه رسمی بنگالی باید توسطمترجم رسمی مورد تایید و  وثوق قوه قضائیه که صلاحیت ایشان توسط این نهاد تایید گردیده از بنگالی  به فارسی و یا از فارسی به بنگالی ترجمه گردد و همچنین در صورت نیاز مهر مترجم رسمی بنگالی  از سوی دادگستری گواهی شود و به تایید وزارت امور خارجه  جمهوری اسلامی ایران برسد و همچنین در صورت نیاز به تائید سفارت بنگلادش  برسد .

مترجم رسمی زبان بنگالی

لازم به ذکر است که در حال حاضر مترجم رسمی زبان بنگالی در ایران وجود ندارد و شما جهت ترجمه رسمی باید به سفارت بنگلادش  در تهران مراجعه نمایید اما اگر سفارت بنگلادش  خدمات ترجمه ارائه نمی داد شما می توانید از خدماتترجمه غیر رسمی دارالترجمه پارسیس استفاده نماید و  مدرک خود را به صورت غیر رسمی ترجمه نمایید.

اما لازم است که قبل از اینکه متحمل هزینه شوید از پذیرش ترجمه غیر رسمی توسط سازمان و اداره دولتی مربوطه مطمئن شوید تا هزینه اضافی متحمل نشوید   اما  چناچه ترجمه غیر رسمی به کار شما نمی آید و حتما مدرک شما باید ترجمه رسمی  شود شما می توانید مدرک فارسی خود را به انگلیسی ترجمه رسمی نموده و در کشور بنگلادش ترجمه انگلیسی را به بنگالی به صورت رسمی ترجمه نمایید.

در صورتی که مدرک شما به زبان بنگالی است و می خواهید به فارسی به صورت رسمی ترجمه شود ، باید در کشور مورد نظر به انگلیسی به صورت رسمی ترجمه نموده و به تایید کنسول ایران در کشور بنگلادش   رسانده و سپس به تایید وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران  برسد و سپس  ترجمه انگلیسی تایید شده از جانب وزارت امور خارجه را به صورت رسمی به فارسی ترجمه نمایید .

ترجمه رسمی بنگالی

ترجمه رسمی بنگالی

معیار مهم انجام ترجمه رسمی بنگالی

برای انجام ترجمه رسمی بنگالی از جمله ترجمه مدارک تحصیلی , ریز نمرات , کارت شناسایی ، شناسنامه ، جواز اشتغال بکار، کارت پایان خدمت ، گواهی تجرد ، گواهی فوت ، جواز دفن ، جواز کسب ، سوء پیشینه ، گواهی حصر وراثت ، وکالت نامه ، سند مالکیت ، سند ازدواج ، سند طلاق , رضایت نامه و مواردی از این قبیل لازم است که سفارش ترجمه خود را به یک دفتر ترجمه رسمی مورد تائید قوه قضائیه واگذار نمایید که با سرعت عمل بالا و کیفیت عالی سفارشات ترجمه رسمی بنگالی را انجام دهد .

دفتر ترجمه رسمی پارسیس

دفتر ترجمه رسمی پارسیس با داشتن کادری مجرب  و متعهد خدمات ترجمه رسمی را در کمترین زمان ممکن  و حتی چند ساعته به شما عزیزان ارائه خواهد داد چنانچه مایل به استفاده از خدمات ترجمه رسمی ما میباشید میتوانید از طریق لینک زیر وارد بخش ثبت سفارش ترجمه شده و سفارش خود را ثبت نمایید.

ثبت سفارش ترجمه رسمی

خدمات دفتر ترجمه رسمی بنگالی پارسیس

۱- ترجمه رسمی بنگالی به فارسی با مهر مترجم رسمی بنگالی قوه قضائیه
۲- ترجمه رسمی بنگالی به فارسی با مترجم رسمی بنگالی قوه قضائیه و تایید وزارت امورخارجه
۳- ترجمه رسمی بنگالی به فارسی با مهر مترجم رسمی بنگالی قوه قضائیه و تایید دادگستری و وزارت امور خارجه
۴- ترجمه رسمی بنگالی به فارسی با مهر مترجم رسمی بنگالی قوه قضائیه و با تایید سفارت و تایید وزارت امورخارجه و تایید دادگستری
۵- ترجمه رسمی فارسی به بنگالیبا مهرمترجم رسمی بنگالی قوه قضائیه و با تایید دادگستری و وزارت امور خارجه و تایید سفارت
جهت کسب اطلاع بیشتر از طریق لینک زیر افدام کنید

تماس با دارالترجمه 

سفارت بنگلادش در تهران

جهت کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص نحوه تائید مدارک به آدرس  زیر مراجعه فرمایید

سفارت بنگلادش در تهران ، تهران، منطقه ۳، خیابان ونک، پلاک ۵۸

تلفن: ۰۲۱۸۸۶۰۱۷۸۱

سفارت ایران در بنگلادش

جهت کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص نحوه تائید مدارک به آدرس  زیر مراجعه فرمایید

سفارت ایران در بنگلادش  :HOUSE NO.13/A,,ROAD NO:75, GULSHAN-2, DHAKA.1212 BANGLADESH

تلفن نمایندگی : ۰۰۸۸۰۱۹۳۸۸۸۸۶۴۴

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
ترجمه رسمی بلاروسی
نوشتهٔ بعدی
ترجمه رسمی ترکمنی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست