ترجمه تخصصی رشته معماری - دارالترجمه رسمی پارسیس
ترجمه رشته معماری

ترجمه رشته معماری

ترجمه تخصصی رشته مهندسی معماری

رشته معماری در اصل با ترکیب یک اثر هنری و فنون مهندسی ادغام شده و در واقع این رشته تلفیقی است از هنر و مهندسی که میتواند هویت یک فرهنگ جامعه را به تصویر بکشد . در زمان های گذشته در تاریخ ایران و جهان سبک معماری ساختمان ها نشان از هنر و عناصر زیبایی شناختی بصری بود که رفته رفته با تغییر فرهنگ ها در جوامع این معماری نیز جلوه ای جدیدتر را نمایان میکند .

خدمات ترجمه تخصصی رشته معماری

 دارالترجمه رسمی پارسیس  با استفاده از مترجمین فارغ التحصیل رشته معماری با گرایش های ” معماری منظرـ مدیریت پروژه و ساخت  ـ طراحی شهری ـ برنامه ریزی شهری ـ تکنولوژی معماری ـ انرژی معماری ـ مرمت ابنیه سنتی ـ مطالعات معماری ایران ـ معماری اسلامی ” آمادگی کامل دارد تا ترجمه تخصصی شما را به صورت کامل و با کیفیت انجام دهد  لذا برای اطمینان خاطر شما از انجام ترجمه بخشی از متن شما را به صورت رایگان ترجمه خواهیم کرد .

همچنین اگر  نیازمند ترجمه فوری رشته تخصصی خود هستید  دارالترجمه رسمی ما میتواند به صورت فوری و حرفه ای سفارشات شما را انجام دهد

لطفا جهت انجام ثبت سفارش ترجمه خود کلیک کنید

 

آشنایی با رشته معماری

سطوح رشته معماری در مقاطع کارشناس و  کارشناس ارشد در دانشگاه هایی چون علوم تحقیقات تهران-دانشکده هنر تهران و بسیاری از دانشگاه های ایران تدریس خواهد شد .

همانطور که هر رشته تخصصی رسالت خاص خود را دارد ؛ رشته معماری نیز با طراحی بنا ها به صورت زیبا و ایمن باعث تغییرات منظم در زندگی اجتماعی شهری انسان ها در جای جای این کره خاکی خواهد بود ؛ همانطور که قبلا خدمت شما عرض کردیم رشته معماری در اصل ریشه در هنر  و فرهنگ یک جامعه داشته و به همین دلیل است که یکی از تکنیک های باستان شناسان در شناسایی آداب و رسوم قومیت ها و انسان های گذشته به مطالعه ابنیه ها و معماری های گذشته خواهند پرداخت .

افراد متخصص رشته معماری دارای ذهنی خلاق و دقیق میباشند که با استفاده از مهارت های اکتسابی خود در دانشگاه ها ی تحت پوشش با ارزیابی  و تحلیل اطلاعات مورد نیاز در طراحی ساختمان ها و فضاهای مناسب شهری قدم بر میدارند .

متخصص این رشته فردی است چند بعدی و دور اندیش ، با ذهنی خلاق و تفکری نظام مند و همراه با مهارت های حرفه ای مناسب. در این راستا متخصص این رشته مسائل مطرح در حوزه معماری را به درستی تحلیل و ارزیابی کرده ، اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری ، پالایش و سازمان داده ، آنها را در طراحی ساختمان ها و فضای دلنشین و زیبا بکار می بندد به طوریکه کیفیت زندگی افراد جامعه به صورت روز افزون بهبود یابد .

 

نوشتهٔ پیشین
ترجمه تخصصی رشته عکاسی
نوشتهٔ بعدی
ترجمه تخصصی الهیات

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست