فرم ترجمه رسمی گواهی پیش دانشگاهی

فرم ترجمه رسمی گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی

فرم ترجمه رسمی گواهی پیش دانشگاهی

فرم ترجمه رسمی گواهی پیش دانشگاهی

فرم ترجمه رسمی گواهینامه پایان دوره  پیش دانشگاهی

فرم ترجمه رسمی گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی برای آن دسته از عزیزانی که به دنبال ترجمه صحیح و بدون ایراد جهت ارتقای دانش خود هستند در سایت دارالترجمه پارسیس منتشر شده است.

البته لازم به ذکر است که این فرم صرفاً جهت آگاهی بیشتر هموطنان عزیز قرار داده شده و هیچ ارزش دیگر نخواهد داشت و شما عزیزان برای دریافت ترجمه رسمی گواهینامه پایان دوره  پیش دانشگاهی می توانید به صورت حضوری به دارالترجمه پارسیس مراجعه نموده و اصل مدرک خود را ارائه نمایید تا فرایند  ترجمه رسمی آن آغاز شود  .

مراحل ترجمه رسمی گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی :

برای ترجمه رسمی گواهینامه پیش دانشگاهی  لازم است که در ابتدا به نزدیک ترین دفتر پیشخوان دولت مراجعه نموده و از ایشان درخواست تاییدیه تحصیلی را بنمایید ؛ به محض درخواست تاییدیه تحصیلی ؛ دفتر پیشخوان دولت از شما کد دارالترجمه را درخواست می نماید و شما به صورت تلفنی می توانید کد دارالترجمه را پرسیده و به دفتر پیشخوان اعلام نمایید .

معمولاً بین 3 الی 8 روز نتیجه تاییدیه تحصیلی روی پورتال دارالترجمه خواهد آمد و بعد از آن فرایند ترجمه رسمی با تایید دادگستری و وزارت امور خارجه آغاز خواهد شد . در صورتی که بعد از سپری شدن 8 روز نتیجه تاییدیه تحصیلی نیامد شما می توانید به صورت حضوری به دفتر پیشخوان مراجعه نمایید و در صورت عدم دریافت پاسخ قانع کننده می توانید به اداره کل آموزش و پرورش استان مراجعه نموده تا زودتر فرایند ترجمه رسمی گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی  شما آغاز شود .

لطفا برای دانلود فرم ترجمه رسمی گواهینامه پیش دانشگاهی بر روی لینک زیر کلیک کنید .

نوشتهٔ پیشین
ترجمه فوری پشتو
نوشتهٔ بعدی
ترجمه فیلم گزارش فوتبال

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست