ترجمه تخصصی مهندسی صنایع - دارالترجمه رسمی پارسیس

ترجمه تخصصی مهندسی صنایع

با توجه به اهمیت بالای مهندسی صنایع و تخصصی بودن مباحث این رشته دارالترجمه رسمی پارسیس جهت  رفع نیاز محققین ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه و … در خصوص ترجمه مقاله ، کتاب ، و تحقیقات تخصصی مهندسی صنایع در گرایش های ”   تولید صنعتی ” و” برنامه‌ریزی و تحلیل سیستم‌ها ” و ” تکنولوژی صنعتی ” و ” مهندسی ایمنی صنعتی ” اقدام به ایجاد دپارتمان ترجمه تخصصی مهندسی صنایع نمود تا با بالاترین کیفیت خدمات تخصصی را به شما عزیزان ارائه نماید .

ترجمه تخصصی مهندسی صنایع

ترجمه تخصصی مهندسی صنایع

ترجمه تخصص  مهندسی صنایع از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی

لازم به ذکر است که انجام ترجمه سلیس و تخصصی رشته مهندسی صنایع زمانی امکان پذیر است که مترجم تسلط و مهارت کافی در زمینه ترجمه تخصصی متون از فارسی به انگلیسی و همچنین انگلیسی به فارسی در رشته مهندسی صنایع را داشته باشد .

به همین دلیل در بیشتر موارد لازم است که مترجم فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع در مقطع فوق لیسانس یا دکترا باشد تا بتوان ترجمه قابل قبولی ارائه دهد  .

دارالترجمه رسمی پارسیس با  گرفتن آزمونهای تخصصی از مترجمین رشته مهندسی صنایع فارغ التحصیل مقطع دکترا و فوق لیسانس از  بهترین دانشگاه های کشور از جمله دانشگاه تهران  و دانشگاه صنعتی شریف اقدام به گردآوری بهترین  مترجمین رشته مهندسی صنایع در  گرایش های  ” تولید صنعتی ”  و  ” برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها ” و “ تکنولوژی صنعتی ” و “ ایمنی صنعتی ” نموده است .

شما عزیزان می توانید متون تخصصی خود را با خاطری آسوده به دارالترجمه رسمی پارسیس بسپارید و ترجمه تخصصی  خود را در کمترین زمان ممکن و کمترین قیمت دریافت نمایید .

 

, , ,
نوشتهٔ پیشین
ترجمه تخصصی مهندسی دریا
نوشتهٔ بعدی
ترجمه تخصصی دبیر فنی عمران

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست