ترجمه تخصصی رشته طراحی صنعتی - دارالترجمه رسمی پارسیس
رشته طراحی صنعتی

ترجمه تخصصی رشته طراحی صنعتی

ترجمه تخصصی رشته طراحی صنعتی

با توجه به اهمیت بالای رشته طراحی صنعتی و تخصصی بودن مباحث این رشته دارالترجمه رسمی پارسیس جهت  رفع نیاز محققین ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه و … در خصوص ترجمه مقاله ، کتاب ، و تحقیقات تخصصی رشته طراحی صنعتی  در گرایش های ” طراحی محصول  ”   ” طراحی دکوراسیون ”  ” طراحی محیطیطراحی خودروطراحی بسته بندیطراحی اصلاحی”  اقدام به ایجاد دپارتمان تخصصی رشته طراحی صنعتی نمود تا با بالاترین کیفیت خدمات تخصصی را به شما عزیزان ارائه نماید .

رشته طراحی صنعتی

رشته طراحی صنعتی

ترجمه تخصصی  طراحی صنعتی از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی

لازم به ذکر است که انجام ترجمه سلیس و تخصصی رشته طراحی صنعتی زمانی امکان پذیر است که مترجم تسلط و مهارت کافی در زمینه ترجمه تخصصی متون از فارسی به انگلیسی و همچنین انگلیسی به فارسی در رشته زبان شناسی را داشته باشد .

به همین دلیل در بیشتر موارد لازم است که مترجم فارغ التحصیل رشته طراحی صنعتی در مقطع فوق لیسانس یا دکترا باشد تا بتوان ترجمه قابل قبولی ارائه دهد  .

دارالترجمه رسمی پارسیس با  گرفتن آزمونهای تخصصی از مترجمین رشته طراحی صنعتی فارغ التحصیل مقطع دکترا و فوق لیسانس از  بهترین دانشگاه های کشور از جمله دانشگاه شیراز و دانشگاه تهران  اقدام به گردآوری بهترین  مترجمین رشته طراحی صنعتی در    گرایش های” طراحی محصول  ” و  ” طراحی دکوراسیون ” و ” طراحی محیطیطراحی خودروطراحی بسته بندیطراحی اصلاحی”  نموده است .

شما عزیزان می توانید متون تخصصی خود را با خاطری آسوده به دارالترجمه رسمی پارسیس بسپارید و ترجمه تخصصی  خود را در کمترین زمان ممکن و کمترین قیمت دریافت نمایید .

, , ,
نوشتهٔ پیشین
ترجمه تخصصی رشته گرافیک
نوشتهٔ بعدی
ترجمه تخصصی رشته سینما

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست