ترجمه فوری آلمانی - دارالترجمه رسمی پارسیس
ترجمه فوری آلمانی در دارالترجمه رسمی و فوری پارسیس

ترجمه فوری آلمانی

ترجمه فوری آلمانی در دارالترجمه رسمی و فوری پارسیس

urgent germany

ترجمه فوری آلمانی

ترجمه فوری آلمانی در دارالترجمه رسمی زبان آلمانی پارسیس که یکی از بزرگترین دارالترجمه های زبان آلمانی در تهران میباشد  با سرعت بالا انجام می شود و در مواردی که شما به صورت خیلی اورژانسی نیاز به ترجمه آلمانی به فارسی و فارسی به آلمانی داشته باشید حتی ظرف چند ساعت به شما ارائه میگردد .

اگر نیازمند سفارش ترجمه فوری آلمانی هستید بر روی لینک زیر کلیک کنید

ثبت سفارش ترجمه فوری آلمانی

مدت زمان تحویل ترجمه فوری 

زمان تحویل ترجمه به 3 دسته تقسیم می شود که در ذیل به  شرح آنها خواهیم پرداخت :

  • ترجمه رسمی آلمانی در زمان عادی : زمان عادی تحویل ترجمه رسمی آلمانی با تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه 8 روز می باشد و اگر شما تنها ترجمه آلمانی را با مهر مترجم رسمی آلمانی نیاز داشته باشید و به تاییدات دادگستری و وزارت امورخارجه نیاز ندارید زمان تحویل ترجمه به شما5روز از زمان تحویل مدارک خواهد بود اما در صورتی که در زمانی کمتر از این به ترجمه نیاز داشته باشید   به آن ترجمه فوری اطلاق خواهد شد و هزینه ای که باید بابت ترجمه آلمانی پرداخت بکنید بیشتر خواهد بود .
  • ترجمه  نیمه فوری آلمانی : معمولاً زمانی که برای ترجمه نیمه فوری آلمانی با تاییدات دادگستری و مهر مترجم در نظر گرفته می شود 4 روز کاری می باشد و هزینه آن تفاوتی زیادی با ترجمه رسمی آلمانی در زمان عادی ندارد .
  • ترجمه  رسمی فوری آلمانی : زمان تحویل 3 روز خواهد بود  لازم به ذکر است که در این نوع زمان تحویل یک روز بابت ترجمه و دو روز بابت تاییدات در نظر  گرفته می شود هرچند که می توان ترجمه به همراه تاییدات را ظرف دو روز تحویل متقاضی داد که در این صورت یک روز را برای ترجمه و یک روی برای تاییدات در نظر گرفته می شود .
  • ترجمه خیلی فوری آلمانی : در این نوع زمان تحویل مترجم رسمی ظرف چند ساعت ترجمه را به متقاضی ارائه داده و تمبر باطل می گردد و مشتری خود جهت گرفتن تاییدات به دادگستری و وزارت امورخارجه مراجعه می نماید  و در صورتی که تنها ترجمه با مهر مترجم مورد نیاز متقاضی باشد  ترجمه ظرف چند ساعت به متقاضی تحویل داده خواهد شد.

چند نکته در خصوص ترجمه فوری آلمانی

  • ترجمه رسمی آلمانی به فارسی به صورت فوری

ترجمه رسمی آلمانی به فارسی زمان طولانی تری را مطلبد و دلیل آن این است که متن آلمانی باید توسط کنسول ایران در کشور صادر کننده تایید شود و سپس مهر کنسول ایران باید  به تایید وزارت امورخارجه در تهران برسد تا بتوان ترجمه رسمی آلمانی را شروع کرد

اما  در صورتی که در کشور صادر کننده  ( اتریش ، آلمان ، سوئیس )  حضور نداشته باشید میتوانید به سفارت آن کشور در تهران مراجعه نمود و مدرک خود را تایید نمایید  و سپس مهر کنسول  آن کشور را به تایید وزارت امورخارجه ایران برسانید ؛ لازم به ذکر است که  تایید مدارک تحصیلی و وکالت نامه ها نیاز به مراجعه حضوری به کنسول ایران را ندارد و شما می توانید از طریق سامانه تاک اقدام به تایید مدارک خود نمایید بنابراین پروسه تایید مدارک شما خیلی کوتاه تر می شود و در صورتی که تایید ات لازم را داشته باشید در موارد اورژانسی ترجمه شما ظرف چند ساعت آماده خواهد شد .

ترجمه رسمی فارسی به آلمانی

ترجمه رسمی فارسی به آلمانی  نسبت به ترجمه آلمانی به فارسی در زمان اندکی انجام خواهد شد و دلیل آن این است که مدارک شما به زبان فارسی می باشد و به صورت مستقیم ترجمه خواهد شد  و در بیشتر موارد نیاز به تایید جهت گرفتن اجاز برای ترجمه را ندارند مگر در موارد نادر .

اما  در صورتی که تنها به ترجمه رسمی فارسی به آلمانی با مهر مترجم نیاز داشته باشید ( معمولا ً ترجمه های مد نظر  سفارت آلمان و اتریش جهت ویزای توریستی  ترجمه بدون  تایید دادگستری و وزارت امور خارجه  می باشد ) بنابراین دغدغه از دست دادن زمان به دلیل پروسه طولانی تایید در دادگستری و وزارت امور خارجه را نخواهید نداشته باشید  .

قیمت ترجمه فوری آلمانی

قیمت و زمان تحویل ترجمه رسمی زبان آلمانی به صورت فوری در واقع یک معادله چند مجهولی و به موارد متعددی بستگی دارد و محدویت زمانی یکی از عامل اصلی و اساسی در اعلام قیمت ترجمه خواهد بود یعنی اگر زمان شما جهت دریافت ترجمه محدود باشد مبلغی را که مترجم جهت انجام ترجمه به صورت فوری درخواست می کند بیشتر خواهد بود و عامل دوم که اثر قابل توجهی در قیمت ترجمه رسمی آلمانی نوع و تعداد مدارک است .

به عبارتی اگر شما تنها ترجمه شناسنامه دارید ؛ ترجمه شما در زمانی اندک آماده خواهد شد اما زمانی که شما چند مدرک  جهت ترجمه داشته باشید  مستلزم زمان بیشتری خواهید بود و در نتیجه مترجم شب بیدار بماند و دیگر کارهای خود را کنار بگذارد و کار شما را در اولیت قرار بدهد بنابراین درخواست مبلغ بیشتری خواهد نمود  .

در کل نتیجه می گیریم که  قیمت ترجمه رسمی آلمانی به صورت فوری تابع تعداد مدارک و محدودیت زمانی شما خواهد بود و نرخ ثابتی ندارد .

ترجمه فوری غیر رسمی آلمانی 

ترجمه غیر رسمی آلمانی در زمان خیلی  فوری و حتی ظرف چند ساعت به مشتری تحویل داده خواهد شد

برای شروع فرایند ترجمه غیر رسمی آلمانی  کافی است متن خود را از طریق بخش ثبت سفارش ترجمه  از صفحه اصلی سایت برای ما ارسال نمایید تا هزینه و زمان به شما اطلاع داده شود تا در صورت تمایل سفارش خود را نهایی کنید البته لازم به ذکر است اگر برای انجام ترجمه زمان داشته باشید از انجام ترجمه به صورت فوری خودداری نمایید زیرا در صورت انجام ترجمه به صورت غیر فوری ( ترجمه عادی )  هم هزینه کمتری پرداخت می کنید و هم ترجمه شما با حوصله و کیفیت بهتر انجام خواهد شد ؛ هرچند که ترجمه انجام شده به صورت فوری نیز قبل از ارائه به مشتری توسط تیم ارزیابی کیفیت ترجمه بررسی خواهد شد و پس از تایید این تیم به مشتری تحویل داده خواهد شد .

نوشتهٔ پیشین
Urgent Translation
نوشتهٔ بعدی
ترجمه فوری ایتالیایی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست