ترجمه تخصصی مهندسی برق - دارالترجمه رسمی پارسیس

ترجمه تخصصی مهندسی برق

با توجه به اهمیت بالای رشته مهندسی برق و تخصصی بودن مباحث این رشته دارالترجمه رسمی پارسیس جهت  رفع نیاز محققین ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه و … در خصوص ترجمه مقاله ، کتاب ، و تحقیقات تخصصی مهندسی برق در گرایش های ” گرایش قدرت ”   ” گرایش الکترونیک  ” ” گرایش مخابرات ”  “گرایش سیستم های مخابراتی”  “گرایش مخابرات رمز” و ” گرایش کنترل” اقدام به ایجاد دپارتمان ترجمه تخصصی مهندسی برق  نمود تا با بالاترین کیفیت خدمات تخصصی را به شما عزیزان ارائه نماید .

مهندسی برق

مهندسی برق

ترجمه تخصص  مهندسی برق  از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی

لازم به ذکر است که انجام ترجمه سلیس و تخصصی رشته مهندسی برق زمانی امکان پذیر است که مترجم تسلط و مهارت کافی در زمینه ترجمه تخصصی متون از فارسی به انگلیسی و همچنین انگلیسی به فارسی در رشته مهندسی برق را داشته باشد .

به همین دلیل در بیشتر موارد لازم است که مترجم فارغ التحصیل رشته مهندسی برق در مقطع فوق لیسانس یا دکترا باشد تا بتوان ترجمه قابل قبولی ارائه دهد  .

دارالترجمه رسمی پارسیس با  گرفتن آزمونهای تخصصی از مترجمین رشته مهندسی برق فارغ التحصیل مقطع دکترا و فوق لیسانس از  بهترین دانشگاه های کشور از جمله دانشگاه تهران  و دانشگاه شریف  اقدام به گردآوری بهترین  مترجمین رشته مهندسی برق در  گرایش های  ” برق قدرت ”  ” الکترونیک” ” مخابرات”  “سیستم های مخابراتی مخابرات رمز ” “کنترل ” نموده است .

شما عزیزان می توانید متون تخصصی خود را با خاطری آسوده به دارالترجمه رسمی پارسیس بسپارید و ترجمه تخصصی  خود را در کمترین زمان ممکن و کمترین قیمت دریافت نمایید .

, ,
نوشتهٔ پیشین
ترجمه تخصصی رشته سینما
نوشتهٔ بعدی
ترجمه تخصصی دبیر فنی برق

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست