استخدام مترجم - دارالترجمه رسمی پارسیس

استخدام مترجم

اگر به‌عنوان یک مترجم رسمی و یا تخصصی در حوزه ترجمه فعالیت دارید و از این راه کسب درآمد می‌کنید. فرصت مغتنمی است تا به دنبال مشاغل خانگی باشید و از راه دور درآمدزایی کنید. امروزه مترجمان همواره به‌صورت حضوری و یا غیرحضوری فعالیت خود را آغاز می‌کنند. وقتی تصمیم گرفتید به‌عنوان یک مترجم فعالیت کنید ممکن است در ابتدا این سؤال در ذهن شما نقش بسته باشد که چگونه از طریق آگهی استخدام مترجم کسب‌وکار خود را گسترش دهیم. بسیاری از فعالیت‌های ترجمه امروزه توسط مترجمان انسانی انجام می‌پذیرد بنابراین اگر شما مترجم هستید و به دنبال استخدام و جذب در دارالترجمه رسمی می‌باشید تا بتوانید به‌صورت غیرحضوری در تمامی زبان‌های زنده دنیا فعالیت کنید. با ما همراه باشید تا شرایط استخدام مترجم دورکار و یا غیر حضوری را به شما ارائه دهیم.

استخدام مترجم به‌صورت غیرحضوری در سایت دارالترجمه رسمی پارسیس از طریق فرم جذب مترجم انجام می‌شود.

استخدام و جذب مترجم

مراحل استخدام مترجم

دارالترجمه رسمی پارسیس با بیش از 15 سال سابقه در امر ترجمه‌های رسمی و تخصصی همواره به دنبال جذب مترجمین زبان‌های مختلف بوده که هم در حوزه رسمی و هم در حوزه تخصصی فعالیت می‌کنند. ما به‌عنوان یکی از سایت‌های معتبر و با سابقه در امر ترجمه از شما مترجمین متخصص و حرفه‌ای به‌صورت دورکار و یا کار در منزل دعوت به عمل می‌آوریم. زمینه‌هایی که تیم پارسیس قادر به انجام خواهد بود در حوزه‌های رسمی شامل تمامی اسناد و مدارک هویتی، تحصیلی و کاری بوده و در حوزه‌های تخصصی نیز شامل ترجمه‌های کتاب، رمان، فیلم، مقالات ژورنال و غیره خواهد بود.

مرحله اول استخدام

آشنایی با مرحله اول

مرحله دوم استخدام

آشنایی با مرحله دوم

مرحله سوم استخدام

آشنایی با مرحله سوم

پرکردن فرم استخدام مترجم
شما در فرم استخدام مترجمین نیاز است تا تمامی موارد الزامی در فرم را که روبروی عناوین آنها علامت * درج شده را پر کنید، شما می‌توانید رزومه خود در پسوندهای زیر آپلود کنید
jpg, gif, png, pdf,doc,docx,zip

فرآیند جذب و استخدام مترجم

استخدام مترجم به تمامی زبان های دنیا

لازم به ذکر است تیم پارسیس قادر است در تمامی زبان‌ها زنده ترجمه انجام دهد. از زبان‌های نادر گرفته تا زبان‌های شاخص همگی در تیم ما پشتیبانی خواهد شد. اگر مترجم زبان‌های مختلفی هستید لازم به ذکر است می‌توانید از طریق فرم موردنظر درخواست خود را ارسال نمایید. استخدام مترجم غیرحضوری دارای قوانین است که بایستی مترجمان عزیز به آن واقف باشند. لازم به ذکر است در تیم پارسیس هیچ‌گونه ترجمه ماشینی مورد قبول نیست بنابراین مترجمان عزیز به این نکته توجه نمایند که اصلی‌ترین فرایند جذب و استخدام بر مبنای تجربه و مهارت شما است.

استخدام مترجم رسمی

فرایند جذب و استخدام مترجم رسمی از طریق آزمون جذب مترجمین سازمان سنجش صورت‌گرفته و هرساله برطبق اخبار این آزمون مواد امتحانی دانش عمومی مترجمین ارائه می‌گردد. متولی این امر نیز اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضائیه خواهد بود پس از قبولی در آزمون استخدامی مترجمی از آنها دعوت به مصاحبه می‌گردد و سپس یک دوره کارورزی نیز برای آنها معمولاً در نظر گرفته می‌شود و برخی نیز برای دریافت مهر مترجم رسمی و اخذ سربرگ و عضویت رسمی اقدامات لازم را انجام می‌دهند. لازم به ذکر است پس از تصمیم‌گیری درباره انتخاب دارالترجمه مترجمین حق انتخاب دارند که در کدام دفتر ترجمه مشغول به فعالیت رسمی شوند.

استخدام مترجم شفاهی

اگر به‌عنوان مترجم هم‌زمان و شفاهی مشغول به کار هستید و می‌خواهید به‌عنوان یک مترجم همراه در کنار مشتریان خود باشید می‌توانید سابقه خود را از طریق فرم استخدام ارسال نموده تا پس از بررسی و تصمیم‌گیری همکاران ما با شما مکاتبه داشته باشند. لازم به ذکر است منظور از مترجم شفاهی کسی است که بتواند به طور هم‌زمان و شفاهی ترجمه از زبان مبدأ به زبان مقصد ارائه نماید.

استخدام مترجم ناتی

ناتی یا NAATI سازمان ملی اعتبار سنجی مترجمان در کشور استرالیا بوده که اقدام به صدور گواهینامه ترجمه رسمی و قانونی برای مدارک توسط مترجمان در سراسر جهان کرده است. مترجمین ناتی قادر خواهند بود با استفاده از مهر و کد اعتبارسنجی که توسط سازمان ناتی صادر می‌شود اقدام به ترجمه مدارک و اسناد به‌صورت قانونی و رسمی کنند لازم به ذکر است فرایند تأیید مدارک توسط روند ترجمه رسمی ناتی کاملا با ترجمه‌های رسمی در کشورهای دیگر متفاوت است. درصورتی‌که افراد نیاز به ترجمه مدارک خود جهت مهاجرت، تحصیل یا کار در استرالیا و یا نیوزلند را دارند می‌توانند از خدمات ترجمه ناتی توسط مترجم معتبر ناتی بهره ببرند.

 • لطفا در وارد کردن ایمیل دقت نمایید نمونه ایمیل صحیح info@parsistrans.com
 • شماره تماس خود را جهت هماهنگی وارد نمایید
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, doc, docx, zip.

  اگر به‌عنوان مترجم انگلیسی، آلمانی، روسی، چینی، عربی و سایر زبان‌ها فعالیت دارید و می‌خواهید با تیم پارسیس همکاری به‌صورت دورکاری داشته باشید بایستی با خطی مشی اصلی سایت آشنا شوید.

  استخدام مترجم در منزل

  معمولاً مترجمین آزاد یا فریلنسرها از داخل منزل با داشتن یک سیستم می‌توانند اقدام به ترجمه نمایند، دارالترجمه پارسیس برای این‌گونه افراد پروفایلی را ایجاد می‌کنند که می‌توانند پروژه‌ها و فایل‌های ترجمه خود را در آن قرار دهند و سپس در اختیار مشتری بگذارند این امر فرایند کاملاً مکانیزه و دقیقی خواهد بود و سپس کارفرمای شما می‌تواند بر اساس پروژه‌های ارسالی و توافقات به شما حقوق پرداخت نماید.

  یکی از مهم‌ترین اولویت‌های جذب مترجم در دارالترجمه، تخصص و سابقه کافی در امر ترجمه خواهد بود؛ بنابراین افرادی که به‌عنوان یک مترجم دورکار در تیم ما پذیرفته می‌شوند بایستی قادر به ترجمه‌های حرفه‌ای و تخصصی بوده و تنها تمرکز خود را بر روی ترجمه متون بگذارند. فرایند جذب مشتری برعهده تیم ما است به همین دلیل به‌هیچ‌وجه نگرانی از بابت جذب مشتری و خصوصاً حق‌الزحمه نداشته باشید.

  استخدام مترجم

  مترجمین آزاد هیچگاه دامنه کاری محدودی ندارند آنها کاملاً مستقل هستند لذا ما بر همین اساس راهکار دقیق و تمیزی را ارائه می‌دهیم تا هم مترجمین آزاد و هم مشتریان ترجمه کاملاً راضی از پروژه باشند لازم به ذکر است ما در دپارتمان استخدام مترجم، مترجمین حضوری را نیز بنا به برخی شرایط خواهیم پذیرفت.

  مترجم چه کسی است؟

  مترجم کسی است که می‌تواند باتوجه‌به مهارت اکتسابی خود در امر ترجمه کلمات و متون را از یک زبان به زبان دیگر تبدیل کند، امروزه مترجمان با تبدیل اطلاعات از یک زبان به زبان دیگر به مفهوم ارتباطات کمک شایانی می‌کنند. آنها باید هرگونه منابع فرهنگی، اصطلاحات و حروف عامیانه را که به معنای واقعی کلمه ترجمه می‌نامند را در نظر بگیرند. مترجمان باید زبان اصلی را روان بخوانند، اما گاهی اوقات ممکن است نیاز باشد روان صحبت کنند، مترجمان معمولاً گاهی از منزل و گاهی از محل کار سفارشات و کار مترجمی را آغاز کنند، مواردی که مترجمان ملزم به رعایت آنها می‌باشند به طور خلاصه به شرح زیر است:

  • مترجم باید بتواند مفاهیم را در زبان مبدأ به مفاهیم معادل در زبان مقصد تبدیل کنند
  • مترجم باید بتواند برنامه کاری خود را با مهلت زمانی موجود مشتریان سنجیده و بر اساس آنها برنامه‌ریزی کند
  • مترجم باید بتواند ایده‌های گفتاری را دقیقاً و با سرعت و وضوح بالا ارائه کنند مترجمین دارای شخصیت متمایزی هستند، آنها تمایل دارند افرادی تحقیقاتی باشند، به این معنی که آنها کنجکاو، منطقی و روحیه تحلیلی دارند.

  استخدام مترجم آنلاین

  مترجمان معمولاً به‌صورت آنلاین کار و سفارش‌ها را دریافت می‌کنند، ارسال و دریافت سفارش‌ها در این مرحله بر بستر اینترنت خواهد بود. ازآنجایی‌که اکثر مترجمان علاوه بر شغل مترجمی کار و فعالیت دیگری نیز دارند، لذا اکثر مترجمین به‌صورت تمام‌وقت در ساعات کاری دوره‌های متناوب کاری خود را منظم خواهند نمود.

  استخدام مترجم در دارالترجمه

  دارالترجمه رسمی پارسیس با سابقه نزدیک به 15 سال در امر ترجمه قادر است از طریق آگهی استخدام مترجم و فرم استخدام این‌گونه افراد شایسته را جذب نماید. بازار رقابت در ترجمه بسیار شدید است، این امر نیز برای مترجمان صادق است. اگر شما به‌عنوان مترجم به زبان دیگر از زبان مادری صحبت می‌کنید و همیشه علاقه‌مند به زبان‌های دیگر هستید، شاید بخواهید تبدیل به یک مترجم شوید. درست مانند هر حرفه‌ای، راه تبدیل‌شدن به مترجم آسان نیست، فداکاری و استقامت و عشق واقعی به زبان، زمان زیادی را می‌طلبد تا شما را به یک مترجم تخصصی تبدیل کند.

  استخدام مترجم انگلیسی

  اگر به‌عنوان مترجم انگلیسی تبحر دارید لازم به ذکر است شما می‌توانید از طریق بخش آگهی جذب مترجم ما اقدام به فعالیت گسترده و مستمری داشته باشید. ما قادریم از طریق پنل مخصوص مترجمان سفارش‌های مختلفی را در حوزه‌های تخصصی برای شما ارسال کنیم.لازم به ذکر است مشتریان عزیز میتوانند از بخش لینک زیر با خدمات این زبان آشنا شوند.

  استخدام مترجم آلمانی

  زبان آلمانی نیز یکی دیگر از زبان‌های پرمخاطب در تیم آلمانی ما است. لازم به ذکر است میزان تقاضای آلمانی هم برای متون تخصصی و هم برای مدارک رسمی همواره بالا بوده است. خصوصاً زمانی که فرایند اخذ ویزا برای مشتریان راحت‌تر خواهد شد. مخاطبین عزیز میتوانند جهت ارسال درخوایت در دپارتمان آلمانی از طریق لینک زیر اقدام نمایند.

  استخدام مترجم عربی

  اگر به‌عنوان مترجم تخصصی عربی و یا رسمی فعالیت دارید میتوانید پس از قبولی می‌توانید وارد پنل اختصاصی خود شده و از سفارش‌های رسیده کسب درآمد نمایید. مشتریان عزیز میتوانند از بخش دپارتمان ترجمه عربی درخواست خود را برای مترجمان ارسال نمایند تا هزینه و زمان واقعی اعلام گردد. مترجمان عربی هم ترجمه های رسمی و هم تخصصی انجام می دهند.

  استخدام مترجم دورکار

  اگر شما مترجم دوزبانه هستید و در منزل به‌عنوان مترجم آزاد مشغول کار ترجمه خواهید بود این فرصت برای شما عزیزان نیز وجود دارد تا از طریق بخش استخدام مترجم دارالترجمه رسمی پارسیس فرصت شغلی ویژه‌ای را به دست آورید، ما نزدیک به 15 سال فعالیت داریم و مترجمینی در رسته‌های شغلی متفاوتی را جذب خواهیم نمود.

  فهرست